Yardım Redmi note 6 pro son güncelleme sorunu

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba 11.0.3.0 surumu geldi yukledikten sonra cihaz çok aşırı kasma sorunu yaşıyor kilit ekranında parmak izi ile açmaktan bile korkar oldum onda bile kasıyor bu cihaz ilk aldigimda hiç bu kadar kötü değildi aşırı akıcı idi . Garantisi de var işlem yapmak istemiyorum ne yapılır buna lütfen bilir kişilerden acil yardım istiyorum format bir iki kere attım sadece o hafta iyileşiyor sonra tekrar kötü oluyor
ve bilir kişilere sorum eski bir guncelleme paketini indirim guncelleyiciden guncellesem mesela 11.0.2.0 surumune geri dönebilir miyim şimdiden herkese teşekkürler

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar merhaba 11.0.3.0 surumu geldi yukledikten sonra cihaz çok aşırı kasma sorunu yaşıyor kilit ekranında parmak izi ile açmaktan bile korkar oldum onda bile kasıyor bu cihaz ilk aldigimda hiç bu kadar kötü değildi aşırı akıcı idi . Garantisi de var işlem yapmak istemiyorum ne yapılır buna lütfen bilir kişilerden acil yardım istiyorum format bir iki kere attım sadece o hafta iyileşiyor sonra tekrar kötü oluyor
ve bilir kişilere sorum eski bir guncelleme paketini indirim guncelleyiciden guncellesem mesela 11.0.2.0 surumune geri dönebilir miyim şimdiden herkese teşekkürler
Guncelleyiciden sürüm düşürme yapılamıyor bildiğim kadarı ile

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
BL kilit açık olmadığı için sürüm düşürme olmaz maalesef.

BL açmak da garantiyi riske etmek olur,bundan dolayı hard reset atıp yedekten yükleme yapmadan sıfırdan tüm uygulama ve ayarları yaparak deneyin...

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
BL kilit açık olmadığı için sürüm düşürme olmaz maalesef.

BL açmak da garantiyi riske etmek olur,bundan dolayı hard reset atıp yedekten yükleme yapmadan sıfırdan tüm uygulama ve ayarları yaparak deneyin...
Daha once Sony ve Samsung a bl kilidi falan açmıştım biliyorum o işleri ama bootloop falan oluyordu bir iki işlem yaptığında veya kendi kendine cihaz kapanıyordu bazen Xiaomi de böyle bir sorun var mı bl açıp yeni bir rom yüklesem günlük kullanımda global gibi kararlı oluyor mu yoksa değmez mi

Oyla:
Üst Alt