Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Kamera fix işe yaramıyor. Kamerayı çalıştıran varmı?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Kamerası çalışmayan veya hata alan arkadaşlar ekteki camfix.zip dosyasını twrpden yükleyin.

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
hortlatma gibi olacak ama benim favori kernelim budur. miui 12 ile çok güzel çalışıyor, arayüz akıcılığı çok başarılı. 2.3.1 veriyonunun overclocklu seçeneği yok, new cam olanını yükledim kamera çalışıyor. ekran overclock'u yok 60hz çalışıyor. tavsiye ederim kesinlikle.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Konu 25.02.2021 tarihinde güncellenmiş olup kernelin en güncel 2 gün önce çıkmış sürümünü ekledim.
Kernel miui ve aosp ile uyumludur.
Eu Rom miui 12 ile denendi ve hiç bi hata ile karşılaşılmadı cihaz oldukça akıcı ve ekran hassasiyeti artmış
Kernelda kamera problemi ve ekran overclocku yoktur.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Konu 25.02.2021 tarihinde güncellenmiş olup kernelin en güncel 2 gün önce çıkmış sürümünü ekledim.
Kernel miui ve aosp ile uyumludur.
Eu Rom miui 12 ile denendi ve hiç bi hata ile karşılaşılmadı cihaz oldukça akıcı ve ekran hassasiyeti artmış
Kernelda kamera problemi ve ekran overclocku yoktur.
Hocam kaç gündür kullanıyorsunuz kerneli, bazı kerneller belli süre sonra akıcılık sorunu yaratıyor bazı yerlerde geç tepki felan veriyorda

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
Hocam kaç gündür kullanıyorsunuz kerneli, bazı kerneller belli süre sonra akıcılık sorunu yaratıyor bazı yerlerde geç tepki felan veriyorda
ben bugün kullanmaya başladım. overclocklu olarak yükledim. şarj tüketimi kötüleşmedi gibi geldi bana. antutu da 166bin puan çıktı. test süresince telefonun sıcaklığı değişmedi batarya yüzde 2 azaldı sadece. akıcılık şimdilik çok iyi.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
ben bugün kullanmaya başladım. overclocklu olarak yükledim. şarj tüketimi kötüleşmedi gibi geldi bana. antutu da 166bin puan çıktı. test süresince telefonun sıcaklığı değişmedi batarya yüzde 2 azaldı sadece. akıcılık şimdilik çok iyi.
Teşekkürler, daha önce agni kernel kullanıyordum, başta iyiydi 1 hafta kadar sonra bazı sıkıntılar baş gösterdi, bu kernel ses seviyesini de arttıyor mu?

Yükledim, şuanlık gayet akıcı bir aksilik olmazsa telefondan max verimi elde etmiş olacağız artık, teşekkürler.

Son düzenleme:

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
Teşekkürler, daha önce agni kernel kullanıyordum, başta iyiydi 1 hafta kadar sonra bazı sıkıntılar baş gösterdi, bu kernel ses seviyesini de arttıyor mu?

Yükledim, şuanlık gayet akıcı bir aksilik olmazsa telefondan max verimi elde etmiş olacağız artık, teşekkürler.
ses seviyesini arttırmıyor sanıyorum. ben ses için magisk üzerinden ainur narsil modunu yükledim. eski quad dac'lı lg v30 umun ses kalitesini aratmıyor.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
ses seviyesini arttırmıyor sanıyorum. ben ses için magisk üzerinden ainur narsil modunu yükledim. eski quad dac'lı lg v30 umun ses kalitesini aratmıyor.
Teşekkürler, deneyeceğim.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48

Ben de yükledim agni gibi saçma ısı yapmıyor. Agni kernelin birçok sürümünü denedim hep bir gecikme oluyor telefon sapıtıyor yani. Şarjda ısınıyor mu daha denemedim agnide şarjda alev alıyordu telefon. Hiçbir yerde sıkıntı yok şimdilik ve üstelik kontrol merkezi o kadar akici oldu ki anlatamam, aynı mi9t prodaki gibi akıcı takılmıyor. Overclocklu yükledim telefon hissetmedi bile ısı falan yok. Oyun oynamayacaksaniz 2.2ghz tavsiye ederim. Sonuç olarak ağır oyunlar yakar telefonu. Eu + Mystic = Bal + kaymak olmuş. Şarjda ki degisikligi bugün test edeceğim.

Üst Alt