Rom Redmi Note 6 Pro MiuiMix v11.0.6.0 Stable Rom

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
Selamün Aleyküm arkadaşlar Redmi Note 6 Pro için MiuiMix v11.0.6.0 Stabil Rom Çıkmıştır İndimek İçin ;

"Not : Romda hata yoktur gayet stabildir kullanışlı bir romdur :) "

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Ve Aleyküm selam hocam elinize sağlık

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Eu veya global rom ile fark varmı? Yorumlarınızı biraz açabilir misinz? Birazda fotograf :D

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
sagol kardeş verdigin rom sayesinde aldıgım yedekte gitti rom yedegi almıştım cihaz hafızasına romunu yükledim belli bir süre bekledikten sonra açılmayınca twrp ye girdim baktım depolama alanını hasar görmüş ondan önce farklı bir rom yükledim böyle olmamıştı diyecen şimdi yedegi cihaz hafızasına neden aldın sdcarda aldıgımda yedegi yüklerken hep bir yerlerde hata veriyor tek cihaz hafızasında yedegi geri yüklüyor.yedegi başka yerden alıp cihaz hafızasına atsanda hata veriyor

Son düzenleme:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
sagol kardeş verdigin rom sayesinde aldıgım yedekte gitti rom yedegi almıştım cihaz hafızasına romunu yükledim belli bir süre bekledikten sonra açılmayınca twrp ye girdim baktım depolama alanını hasar görmüş ondan önce farklı bir rom yükledim böyle olmamıştı diyecen şimdi yedegi cihaz hafızasına neden aldın sdcarda aldıgımda yedegi yüklerken hep bir yerlerde hata veriyor tek cihaz hafızasında yedegi geri yüklüyor.yedegi başka yerden alıp cihaz hafızasına atsanda hata veriyor
Rom işlerinde sdkart olmazsa olmaz ayriyetten baktiniz açılmıyor kapatma tuşuna basılı tutun bir kez reboot eder cihaz açılır. Rom atmak için wipe yapmaniz lazım wipe yaptıktan sonra zaten dahili depolama gider yok olur rom kurarsınız tekrar oluşur. Burda paylaşılan şeyleri insanlar deneyip atıyor. Kimse bozuk dosta atmaz emin olun

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Rom işlerinde sdkart olmazsa olmaz ayriyetten baktiniz açılmıyor kapatma tuşuna basılı tutun bir kez reboot eder cihaz açılır. Rom atmak için wipe yapmaniz lazım wipe yaptıktan sonra zaten dahili depolama gider yok olur rom kurarsınız tekrar oluşur. Burda paylaşılan şeyleri insanlar deneyip atıyor. Kimse bozuk dosta atmaz emin olun
İlk defa rom kurmuyorum kardeş kaç kez başlattım açılmadı twrpye girdigimde dahili depolama sıfır görünüyordu çok rom kurdum hiç dahili depolamayı sıfırladıgımı hatırlamam ve burada yayınlanan romlarda kurulum açıklamalarında nasıl kuruldugunu görüyorsundur herhalde nerenin temizlenecegini nerenin kalacagını açıklıyorlar sen rom kurunca dahili depolama gider diyorsun bizde yeni degiliz herhalde bu işlerde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom kurarken hep sdcard kullanırım zaten bunu söylemene bile gerek yok ben sana kullanmıyorum gibi bir mesaj yazmadım ayrıyeten bugüne kadar sdcarda aldıgım tüm custom rom yedekleri alırken sıkıntı yok geri yüklerken hep bir yerlerde hata verdi bunu hangi twrp sürümüyle yaparsam yapayım hep aynıydı

Son düzenleme:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
İlk defa rom kurmuyorum kardeş kaç kez başlattım açılmadı twrpye girdigimde dahili depolama sıfır görünüyordu çok rom kurdum hiç dahili depolamayı sıfırladıgımı hatırlamam ve burada yayınlanan romlarda kurulum açıklamalarında nasıl kuruldugunu görüyorsundur herhalde nerenin temizlenecegini nerenin kalacagını açıklıyorlar sen rom kurunca dahili depolama gider diyorsun bizde yeni degiliz herhalde bu işlerde

Rom kurarken hep sdcard kullanırım zaten bunu söylemene bile gerek yok ben sana kullanmıyorum gibi bir mesaj yazmadım ayrıyeten bugüne kadar sdcarda aldıgım tüm custom rom yedekleri alırken sıkıntı yok geri yüklerken hep bir yerlerde hata verdi bunu hangi twrp sürümüyle yaparsam yapayım hep aynıydı

arkadaşa senin yüzünden gibisinden imâ ettiğiniz için açıklama yaptım. Ayriyetten burası bir forum konuşmalarınıza dikkat edin sokakta kavga etmiyoruz . Birde sizden ricam yazdıklarımı doğru anlamanız çünkü ben size wipe ı tam yapın diye öneride bulunuyorum ve bu durumda dahili depolamada wipe seçenekleri arasında gidecektir diyorum olması gereken temiz kurulum budur. Ters uslüp kullandığınız halde size yardımcı olayım twrp'den yedek almanıza gerek yok çünkü o eski ve gereksiz bir yöntem. Google playden migrate uygulamasını indirin ve uygulamalarınızı (içindeki hesaplar vb her şey aynı şekilde yedek alacak) arama kaydınızı ve sms geçmişinizin hepsini yedeğe alıp sd karta veya bir pc ye atın. Bu yedek sağlam şekilde aldığınız taktirde wipe işlemini tam yaparak istediğiniz romu kurun ve sonrasında ilk boot işleminden sonra çoğu romda yedeğinizi kurabilirsiniz. Bu yöntemi önermemin sebebi zaten yedek dediğiniz rom değildir uygulamalar fotoğraflar ve sms aramalar falandır onları da bu alıyor zaten size temiz kurulumla istediğiniz roma geçmek kalıyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Global stabilden başkası yalaaaannn :D

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
tamam da kardeşim benim ne suçum var ben paylaşmadan önce romları tek tek deneyip öyle paylaşım yaparım senin caz yapman kime afedersin ? rom yüklerken demek ki bi yerde hata yapmışsın gelip burda sağol kardeş verdiğin rom sayesinde cihaz gitti diyorsun

Global stabilden başkası yalaaaannn :D
eu stabil > global stabil :D

Üst Alt