Yardım Redmi Note 6 Pro Miui 12 Masik Rom hk.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Merhaba, eu miui 11 kullanıyorum, cihazın normal hızı 1.80 şu (
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
) videoda 0:53'de 2.00 ve portlu yazıyor. Merak ettiğim, portlu eu rom ve 2ghz olması , sonucta hız asırtma oldugu icin cihaza zarar verir veya yavaslamasına veya herhangi baska seyler cıkarır mı ortaya? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yoksa sunu mu denemeliyim;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Asıl aradıgım sey eu'ya benzer görsellikte mümkünse stabil, özel rom ya da stabil rom önerisi arıyorum.
Cihazın 2ghz olması güzel ancak gerçekten o hızda kullanmak mümkün mü , mümkünse cihazı olması gerekenden fazla (1.80den) zorlar mı? Umarım anlatabilmisimdir kusruma bakmayın.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
masik romu denedim kardeşim zil sesi sorunu var bence hiç kafanı yorma 11.0.4.0 de kal

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
masik romu denedim kardeşim zil sesi sorunu var bence hiç kafanı yorma 11.0.4.0 de kal
nasıl bir sorun, kendi zil sesi kalıyorsa sorun degil zaten onu degismiyorum baska bir sorunu var mı peki? ve 2ghz olayı hakkında ne söyleyebilirsiniz en merak ettigim

Oyla:

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
2.5 olmadıktan sonra hızın pek önemi yok, ben redmi 5 plus kullandım daha önce telefonun işlemci hızı normalde 2.0 da gelirken ben 2.2 ye çıkarmıştım, öyleyken bile hız olarak elindeki telefonun çok gerisinde o yüzden ghz e takılmayın pek
Rom olarak yeni geçtiğim için pek tavsiyede bulunmam doğru olmaz ama şuan pixel expence aosp rom baya popüler bu telefon için, deneyebilirsiniz

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tesekkur ederim iki romu da deneyecegim hazırlık yapıyorum^^

Oyla:

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
nasıl bir sorun, kendi zil sesi kalıyorsa sorun degil zaten onu degismiyorum baska bir sorunu var mı peki? ve 2ghz olayı hakkında ne söyleyebilirsiniz en merak ettigim
rom gayet kullanışlı bir rom port olmasına bu da 2ghz olmasının nedeni diyebiliriz romu akıcı kullanılmasını sağlar fakat şöyle bir sorun var zil sesi sorunu sizin dediğiniz gibi kendi zil seni değil diyelim ki biri sizi arıyor zil sesi berbat bir hâlde çalmaya başlıyor yani zil sesi bozuluyor bunun romu portlarken yapılan hata olarak söyleyebilirim her ne kadar da değiştirmeye kalksam da zil sesi biri aradığın da bozuk ses olarak çıkıyor tek dezavantajı bu

Oyla:

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Denemek isteyen olursa Masik P miui 12 android 10 romu 4 gündür kullanıyorum daha önce kullandıgım masik X 13.14 15 sürümleri dahil revos miui 12 ve diger miui 12 port romları bukadar begenmemiştim herhalde şimdilik başka romada geçmem şimdilik bir sıkıntısı yok telefon hakkında kısmında 2.0ghz olarak görünüyor kernelli Asylum kernel 2.1 var fakat cpu z kurup baktıgımda ise cihazın kendi hızı ve işlemci numarasını dogru olarak gösteriyo sdm 636 hızı 1.80

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt