Soru Redmi Note 6 Pro Hakkında

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Herkese selam,
Redmi Note 6 Pro 4/64 (M1806E7TI) model isimli yurtiçi cihazım artık hız,geçişler ve genel manada haz vermemeye başladı. Pixel Experience Plus Android 11 kurmak istiyorum. Kafamda tek bir soru var cihaz yurtiçi olduğu için ileride örnek veriyorum bt kilidini kapatmak istersem imei vs gitme olasılığı var mı yurtiçi cihazlarda da ? Tek kafama takılan soru budur. Bilenler yardımcı olursa sevinirim. Bl kilidi ve romu kurmayı biliyorum. Bilenler sadece imei gitme sorusunu cevaplarsa memnun olurum. Özetle ileride miflash üzerinden miui rom'a geri dönüş yapmak istediğimde bt lock and flash seçeneğiyle romu yüklersem imei vs sorunu oluşur mu ? İyi forumlar happy~~

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ilk sorunuza cevap vereyim imei silinmez.
Note 6 pro kullanıcısı olarak forumda pixel rom konusunu ben açtım ama pixel romu kullanmanızı tavsiye etmem.
Verdigim linkteki konuyu inceleyin bi çok note 6 pro kullanıcısı bu roma geçti en iyi miui romdur.
Konudaki Orangefox recovery ile yükleme yapılması gerekiyor ve romu yüklerken mutlaka strix kerneli seçin diğer kernel kötü ve romu yüklemeden önce gelişmiş temizlikten hepsini seçip silin ve veriyi biçimlendir işlemi yapın yeniden başlat menüsünden kurtarma (recovery) diyin sonra romu yükleyin.
Son olarak konudaki son mesajlarda paylaştigim 69hz.zip dosyasını orangefox tan yükleyin kasma takılma hepsi tarih olacak.

Son düzenleme:

Snayperska

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note P6o
Konular
12
Ilk sorunuza cevap vereyim imei silinmez.
Note 6 pro kullanıcısı olarak forumda pixel rom konusunu ben açtım ama pixel romu kullanmanızı tavsiye etmem.
Verdigim linkteki konuyu inceleyin bi çok note 6 pro kullanıcısı bu roma geçti en iyi miui romdur.
Konudaki Orangefox recovery ile yükleme yapılması gerekiyor ve romu yüklerken mutlaka strix kerneli seçin diğer kernel kötü ve romu yüklemeden önce gelişmiş temizlikten hepsini seçip silin ve veriyi biçimlendir işlemi yapın yeniden başlat menüsünden kurtarma (recovery) diyin sonra romu yükleyin.
Son olarak konudaki son mesajlarda paylaştigim 69hz.zip dosyasını orangefox tan yükleyin kasma takılma hepsi tarih olacak.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Deneyeceğim

Üst Alt