Yardım Redmi Note 6 pro deep sleep sorunsalı!

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.0.5.0
Telefon Modeli
Redmi Note 6 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar
Daha öncesinde karşılaşıp fazla önemsemedigim ancak artarak devam ettiğini düşündüğüm bir sorunum var! Ekran görüntülerinde göreceğiniz üzere ekran kapalı olduğu halde cihaz derin uykuya geçmiyor wake Lock dedektör yükledim orada da %40 3 uyanık gözüküyor bu durumu neyin tetiklediği hakkında hiçbir fikrim yok! uygulamaları kullandıktan sonra arka planda kapatıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-11-08-36-01-274_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2018-12-11-08-36-01-274_com.miui.securitycenter.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2018-12-11-08-40-09-083_com.uzumapps.wakelockdetector.noroot.jpg
    Screenshot_2018-12-11-08-40-09-083_com.uzumapps.wakelockdetector.noroot.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 65

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Senkronizasyonları kapatacaksınız, gereksiz miui ve google uygulamalarını kaldıracaksınız. çok gerekli olmayan uygulamalardaki otomatik başlatı da kapatınca baya düzene giriyor sanki. bu şekilde 72 saat bekleme ve 8 saat civarı sot aldım.

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Senkronizasyonları kapatacaksınız, gereksiz miui ve google uygulamalarını kaldıracaksınız. çok gerekli olmayan uygulamalardaki otomatik başlatı da kapatınca baya düzene giriyor sanki. bu şekilde 72 saat bekleme ve 8 saat civarı sot aldım.
Dediklerinin hepsini yaptım. Kullanmadığım tüm uygulamaları devre dışı bıraktım veya kaldırdım. Bildirim almak istemediğim uygulamaların arka plan verisinu kapattım. senkronizasyon sürekli kapalı ihtiyaç durumunda açıyorum. Sorun derin uykuya girmesini engelleyen bir durum var ama ne?

Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Dediklerinin hepsini yaptım. Kullanmadığım tüm uygulamaları devre dışı bıraktım veya kaldırdım. Bildirim almak istemediğim uygulamaların arka plan verisinu kapattım. senkronizasyon sürekli kapalı ihtiyaç durumunda açıyorum. Sorun derin uykuya girmesini engelleyen bir durum var ama ne?
bende ekran kapalı iken tüm gece ara ara uyanmış gibi duruyor ama totalde derin uyku sorunu var diyemem çünkü bu süre zarfında cihaz süre olarak derin uykuda kalmış görünüyor. Şunu beklemeyin ekranı kapadım cihaz 10 saat hiç uyanmasın arada illa uyanacaktır bir şeyler için ama bu demek değil cihaz derin uykuya geçmiyor süre olarak belki %1 bile çalışmış görünmüyor bende. Kernel adiutor yada ex kernel gibi uygulamalarla derin uykuyu takip ediyorum ben.

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
bende ekran kapalı iken tüm gece ara ara uyanmış gibi duruyor ama totalde derin uyku sorunu var diyemem çünkü bu süre zarfında cihaz süre olarak derin uykuda kalmış görünüyor. Şunu beklemeyin ekranı kapadım cihaz 10 saat hiç uyanmasın arada illa uyanacaktır bir şeyler için ama bu demek değil cihaz derin uykuya geçmiyor süre olarak belki %1 bile çalışmış görünmüyor bende. Kernel adiutor yada ex kernel gibi uygulamalarla derin uykuyu takip ediyorum ben.
Tabiki Neticede elbetteki uyanık olacak ancak ekran görüntüsünde attığım gibi sürekli uyanıyor olması asıl problem. Birseyin tetiklediği kesin

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
WLD nin yapılış amacı cihazı neyin uyandırdığını tespit etmek sizin buna neyin kaç kere uyanarak neden olduğunu görüyor olmanız gerekiyor şuan.Temsili resim olarak atıyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
WLD nin yapılış amacı cihazı neyin uyandırdığını tespit etmek sizin buna neyin kaç kere uyanarak neden olduğunu görüyor olmanız gerekiyor şuan.Temsili resim olarak atıyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Uygulamayı daha önce çok kullandım ancak şu anda root yok kapsamlı kullanamıyorum

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Uygulamayı daha önce çok kullandım ancak şu anda root yok kapsamlı kullanamıyorum

Evet Root olmadan mümkün değil.Şöyle bir şey deneyebilirsiniz bazen işe yarıyor cihazı uykuya yatırmadan önce uçak moduna alıp 1-2 dakika bekletip tekrar normal moda alın uykuya yatırın.

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Evet Root olmadan mümkün değil.Şöyle bir şey deneyebilirsiniz bazen işe yarıyor cihazı uykuya yatırmadan önce uçak moduna alıp 1-2 dakika bekletip tekrar normal moda alın uykuya yatırın.
Denemekten zarar gelmez onu da denerim

Oyla:

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
muhtemelen şebeke sinyali kaybettiğinde diğer banda geçiş yapmak için uyanıyor. 3G ye alıp deneyin değişim olacak mı?

Oyla:
Üst Alt