Soru Redmi Note 6 Pro Corvus rom nasıl yüklerim?

abuzer2107

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abuzer
Cihazım
not 6 pro
Konular
3
Xiaomi redmi note 6 pro corvus rom yükleme de yardım edebilecek varmı mi tooldan hata veriyor(Coldunt find flash scrip )şeklinde ama dosyalar tam indi ve bu sorun yok

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
hocam mi tooldan değil twrp den kuracaksınız custom romları.Bootloaderiniz açık ise twrp kurma diye aratın grubta çıkar twrp yükleyin öncelikle

Oyla:

abuzer2107

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abuzer
Cihazım
not 6 pro
Konular
3
hocam mi tooldan değil twrp den kuracaksınız custom romları.Bootloaderiniz açık ise twrp kurma diye aratın grubta çıkar twrp yükleyin öncelikle
Twrp ve root var rom konusunda pek bilgim yoktu hocam sonra ne yapmalıyım detaylı anltirmisiz twrpden rootu filasladigimız gibimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teröristler ve root var rom konusunda pek bilgim yoktu sonra ne yapmalıyım detaylı analtirmis iz terpden robotu yakaladığımız gibimi
Kalavyem degistirmese keske kbmayin

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Redmi note 6 pro için indirme bağlantısı :

1. Corvus Son ROM Zip'i İndirin
2. TWRP ile romu yükleyin
3. Gapps, Magisk, Vb gibi yükleyeceksiniz onları yükleyin
4 Yeniden başlatın

not: eğer rom yükleme konularında fazla bilgi sahibi değilseniz bu işleri tek başınıza bulaşmayın. Cihaz brick olursa uğraşırsınız haberiniz olsun.
Rom kurmadan önce cihazdaki mi ve google hesaplarınızı sifreleri ile birlikte kağıda not edin.

not2 : romda video kayıt esnasında hata verdiğini söylüyorlar ona göre kurun.

Oyla:

abuzer2107

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abuzer
Cihazım
not 6 pro
Konular
3
Redmi note 6 pro için indirme bağlantısı :

1. Corvus Son ROM Zip'i İndirin
2. TWRP ile romu yükleyin
3. Gapps, Magisk, Vb gibi yükleyeceksiniz onları yükleyin
4 Yeniden başlatın

not: eğer rom yükleme konularında fazla bilgi sahibi değilseniz bu işleri tek başınıza bulaşmayın. Cihaz brick olursa uğraşırsınız haberiniz olsun.
Rom kurmadan önce cihazdaki mi ve google hesaplarınızı sifreleri ile birlikte kağıda not edin.

not2 : romda video kayıt esnasında hata verdiğini söylüyorlar ona göre kurun.
Hocam bunu normal rom üzerindeki kuruyoruz yoksa yani dediğim su direk hiç bir işlem yapmadan twrpden bunu flasliyormuyuz bide not için tşkler video için vs fazla kullanıyorum bide hocam ben bunu oyun vs tarzı için kuruyorum tavsiye edersmisnizz örnek pubg mobilde HD bizde acmazknn bu bunda aciyormus grafikler falan

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Corvus rom yüklemenizin özel bi sebebi yoksa verdiğim linkteki romu öneririm nasıl yükleniceği konuda yazıyor.

Oyla:

abuzer2107

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abuzer
Cihazım
not 6 pro
Konular
3
Corvus rom yüklemenizin özel bi sebebi yoksa verdiğim linkteki romu öneririm nasıl yükleniceği konuda yazıyor.

Hocam tskrr ederim pixel romuda biliyorum az çok araştırdım buraya kayıt olmadan önce siz ve tarabzonlu hocamızın baya yardımcı olduklarını gördüm forumda ayriyeten tskrler hocam romu yüklemenin sebebi oyun odaklı stabil bir roman diye baya öven var o yüzden denemek istedim doğrusudur pubg tarzı oyunlarda FPS ve grafikler normal stok tondan iyiymis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tskrr ederim pixel romuda biliyorum az çok araştırdım buraya kayıt olmadan önce siz ve tarabzonlu hocamızın baya yardımcı olduklarını gördüm forumda ayriyeten tskrler hocam romu yüklemenin sebebi oyun odaklı stabil bir roman diye baya öven var o yüzden denemek istedim doğrusudur pubg tarzı oyunlarda FPS ve grafikler normal stok tondan iyiymis
Oyun için tavsiye edermisiniz bilginiz varsa

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Anladım hocam o zaman corvus romu indirip pixel rom konusundaki kurulum talimatlarını birebir uygulayıp yükleyebilirsiniz :)

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bilginiz varmı hocam bu rom hakkında oyun konusunda oyunu nasil
Ben telefonda hiç oyun oynamıyorum bilgim yok fakat pixel romu tavsiye ederim oyundada sizi üzmez diye düşünüyorum.
Herkesin beklentisi kullanım şekli istekleri farklıdır hocam bu yüzden hem pixel hem corvus romu deneyip sizin tecrübe etmeniz gerekiyor.
Her farklı roma geçişinizde konuda anlattığım kurulum talimatlarını uygulamanız gerekli yoksa sorun yaşarsınız ve global stock roma dönmek istediğinizde mi flash ile fastboot rom kurun twrpden stock roma dönmeyin.
Kolay gelsin :)

Oyla:
Üst Alt