Yardım Redmi Note 6 Pro Çağrı Gelmeme Sorunu (Lütfen Yardım Edermisiniz...)

xioamiusers

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.2.2.0 Kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar;
3 gün önce cihazı sıfır aldım. Aldığım kişi kutuyu açmıştı. Daha sonra baktm sim kartımı taktım, çalıştı. Herşeyini denedim bir problem yoktu.
Cihaz güncelleme aldı MİUİ.10.2 geçti.
Daha sonraki gün kişiler ulaşamadığını belirttiler. Sorun burda başlıyor, Bazen yapıyor bazen yapmıyor. Deniyorun farklı telefondan arıyorum kendimi. çalmadan arama sonlandırıldı diyor.
sonraki denemelerde çalıyor.
Bazen ise hiç bir sıkıntı olmadan stabil çalışıyor.
Fabrika ayarlarına döndürmeyi denedim, farklı bir sim kartı takmayı denedim. Sorun devam etti.
Aldığım kişi probleme çok şaşırdı bir fikrinin olmadığını söyledi.
Şimdi sizlerin tecrübesine dayanarak danışıyorum Lütfen yardımcı olabileceğiniz bir şey varsa anlatırmısınız.
Artık sinirlerim bozulmaya başladı.
İkinci el cihaz sıkıntı çıkara bilir diye almadım. Sıfır cihaz almak istedim, ama bu problem bin pişman etti.

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Dostum aynı sorundan muzdarip bir çok redmi note 6 programı kullanıcısı var hali hazırda bende bu soruna sahibim
Cihazı spot aldım ilk gün guncrlledim 10.2.2.0 sonra dediğin problemin aynısı bende de oldu bazen oluyor bazen olmuyor.
Sorun cihazdan kaynaklı değil için rahat olsun sorun güncellemeden ötürü farklı bir sürüm yüklemek lazım
Ben global beta sürümlerinden birini yükleyecem çünkü kolay bir şekilde zip indirip elle telefondan kurabiliyoruz
Yardım - Redmi note 6 pro (Gelen aramaları direkt meşgule atıyor)
Bu benim açtığım başlık burdan incele sorununun aynısını bizlerde de var ve çözümü olan bir sıkıntı yanlız değilsin:)

Oyla:

xioamiusers

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
1
Dostum aynı sorundan muzdarip bir çok redmi note 6 programı kullanıcısı var hali hazırda bende bu soruna sahibim
Cihazı spot aldım ilk gün guncrlledim 10.2.2.0 sonra dediğin problemin aynısı bende de oldu bazen oluyor bazen olmuyor.
Sorun cihazdan kaynaklı değil için rahat olsun sorun güncellemeden ötürü farklı bir sürüm yüklemek lazım
Ben global beta sürümlerinden birini yükleyecem çünkü kolay bir şekilde zip indirip elle telefondan kurabiliyoruz
Yardım - Redmi note 6 pro (Gelen aramaları direkt meşgule atıyor)
Bu benim açtığım başlık burdan incele sorununun aynısını bizlerde de var ve çözümü olan bir sıkıntı yanlız değilsin:)
çok teşekkür ederim hemen bakıyorum.

Oyla:
Üst Alt