Soru Redmi Note 6 Pro Batarya Tavsiye !

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Batarya değiştireceğim daha önce batarya değiştirip şu bataryayı al diyebileceği tüm önerilere açığım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Batarya değiştireceğim daha önce batarya değiştirip şu bataryayı al diyebileceği tüm önerilere açığım.
Orijinal batarya alıp taktırın pek alternatif olacağını sanmıyorum zaten elinizden geldiğince yan sanayiden Uzak durun batarya konusunda hocam

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Orijinal batarya alıp taktırın pek alternatif olacağını sanmıyorum zaten elinizden geldiğince yan sanayiden Uzak durun batarya konusunda hocam
Ustam iki üç yere sordum İstanbul'da orjinal zor bulursun dediler. Eski cihaz bende ismi bilindik markalara yöneldim o yüzden. Etrafımda 2 3 kişi deji al dedi ama kullanan var mıdır forumda acaba

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Ustam iki üç yere sordum İstanbul'da orjinal zor bulursun dediler. Eski cihaz bende ismi bilindik markalara yöneldim o yüzden. Etrafımda 2 3 kişi deji al dedi ama kullanan var mıdır forumda acaba
Deji güzeldir bilinen bir marka orijinalin yerini tutmaz ama kötünün iyisi yinede

Bobovius24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Aynı sorun bende oldu batarya şişti 3 yıl oldu alalı herzaman kapalı şarja koyduğum halde,ne tavsiye edersiniz daha önce değiştiren yokmu YARDIM!!!

W00X

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
10 aydır deji batarya kullanıyorum. orijinali şiştiği işin kendim değiştirdim. Şu an %41 şarjım var ve 5 saat kadar ekran süresi aldım. Global rom kullanıyorum.

alper60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
1
10 aydır deji batarya kullanıyorum. orijinali şiştiği işin kendim değiştirdim. Şu an %41 şarjım var ve 5 saat kadar ekran süresi aldım. Global rom kullanıyorum.
orjinal batarya yok sanırım. deji den halen memnun musun?

Üst Alt