Çözüldü redmi note 5a prime

redbk5a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilk
Cihazım
redmi note 5
Konular
6
Android one varsa nasıl öğrenerim OROE sürümüne sponton olarak geçermi.?
Dahili bellek kapasitem 32 GB Dahili bellek artabilirmi SD kart olmadan..
Beni mazur görün bunları bir acemi kullanıcının soruları

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Android öne gelirse eğer global romdaysanız yani telefonu ilk aldığınız gün ki gibiyse kendisi gelir güncelleme olarak. Siz sadece güncelle dersiniz o kendisi indirir sonra yükle diyince kendi kendime yükler bişey yapmanıza bile gerek yok o konuda. Hafızayı sd kart olmadan ancak telefonu açar uyumlu hafıza ekini bulup 32 yi söküp 64 vs varsa entegre edersiniz. Tabi bu işlem lafla kolay ama yapmaya çalışsanız veya yaptırmaya çalışsanız telefon büyük ihtimalle çöp olur. Yani kısacası sd kart olmadan hafıza artmaz diyeyim size :)

redbk5a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilk
Cihazım
redmi note 5
Konular
6
Android öne gelirse eğer global romdaysanız yani telefonu ilk aldığınız gün ki gibiyse kendisi gelir güncelleme olarak. Siz sadece güncelle dersiniz o kendisi indirir sonra yükle diyince kendi kendime yükler bişey yapmanıza bile gerek yok o konuda. Hafızayı sd kart olmadan ancak telefonu açar uyumlu hafıza ekini bulup 32 yi söküp 64 vs varsa entegre edersiniz. Tabi bu işlem lafla kolay ama yapmaya çalışsanız veya yaptırmaya çalışsanız telefon büyük ihtimalle çöp olur. Yani kısacası sd kart olmadan hafıza artmaz diyeyim size :)
Arka kapak kısmında sökülecek vida bile yok.Barkodla kapanmış.SD kart yerine yüklediğimi dahili bellek gibi tanıtmak çok itici bir kavrammı olur.?

Üst Alt