Duyuru Redmi Note 5 Pro (Whyred) Kullanıcıları İçin Önemli Bilgilendirme

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Bizim redmi note 5 ler model kodu mee7s olan mı pro falan değil yani bunlar note 5 sadece. Telefona hangi konu başlıkları uygun onu bilmiyorum note 5 pro mu note 5 mi

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bizim redmi note 5 ler model kodu mee7s olan mı pro falan değil yani bunlar note 5 sadece. Telefona hangi konu başlıkları uygun onu bilmiyorum note 5 pro mu note 5 mi
Note 5 pro Hindistan için verilen isim, onun biraz daha farklı özelliklere sahip versiyonu Note 5(AI) ismi ile satılıyor. İkisinin de kod adı "whyred".

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Note 5 pro Hindistan için verilen isim, onun biraz daha farklı özelliklere sahip versiyonu Note 5(AI) ismi ile satılıyor. İkisinin de kod adı "whyred".
Bende ki nedir o zaman model kodu mee7s yani ben konu bakarken note 5 pro diye mi bakmam lazım note 5 diye mi

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bende ki nedir o zaman model kodu mee7s yani ben konu bakarken note 5 pro diye mi bakmam lazım note 5 diye mi
Note 5 pro diye düşünün ama listelerde adı redmi Note 5 diye geçer. Çin versiyonu oluyor elinizdeki. Yani Note 5 ailesinin en gelişmiş versiyonu, çıktığı zaman ben de alıp kullanmıştım angel~~

Üst Alt