Yardım Redmi Note 5 Pro Android 8 e Dönüş

Marwetta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
3
Merhabalar arkadaşlar daha önce ios ve android kullanıcısı olarak az çok hallediyordum sizlere danışmadan bişeyler yapmak istemedim yanlış bir adımda cihaz brick olma durumu felan var sanırım miui hakkında cok bilgili degilim ilk kez xiaomi telefon kullanıyorum Miui sürümü:10.3.1 kullanmaktayım Android versiyonu:9 cihazı android sürümünü:8 e dönmek istiyorum bu mümkün mü eğer mümkün ise detaylıca anlatabilecek arkadaslara simdiden tesekkür ederim.

rom indirmek icin baktıgımda sadece 10.3.1 sürümü mevcut.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Başka bir siteden veya bizim telegram grubumuzdan indirebilirsin. İstersen link atarım özelden sayfada paylaşmak yasak miflash donebilirsin sadece bl açık olmalı tabi

Oyla:

Marwetta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
3
bl gelistirici seceneklerinde oem kilit acma secenegini aktif etmem yeterli mi baska birseyde yapmamız gerekiyor mu ?

)Birde formda sabitlenmis rom koleksiyonu isimli baslıktaki romları kullanabilir miyim ?

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bl gelistirici seceneklerinde oem kilit acma secenegini aktif etmem yeterli mi baska birseyde yapmamız gerekiyor mu ?

)Birde formda sabitlenmis rom koleksiyonu isimli baslıktaki romları kullanabilir miyim ?
Bl açma ayrı bir konu bence tek tek bakın konulara önce bootoade açmaya bakın videolar felan vardır sonra romlara bakarsanız telefona uygunsa kullanirsin

Oyla:

Marwetta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
3
Bl açma ayrı bir konu bence tek tek bakın konulara önce bootoade açmaya bakın videolar felan vardır sonra romlara bakarsanız telefona uygunsa kullanirsin
Cok fazla soru soruyorum biliyorum son bi sorum olacaktı recovery yada fastboot ile rom yüklerken yedek almak gereklimi cihazı sıfırlıyor mu

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Cok fazla soru soruyorum biliyorum son bi sorum olacaktı recovery yada fastboot ile rom yüklerken yedek almak gereklimi cihazı sıfırlıyor mu
Yedek her zaman lazım olabilir istersen sıfırlarsın genelde sıfırlamak her zaman iyidir

Oyla:

Marwetta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
3
Bootloader icin gerekli adımları takip ettim fakat mi flash unlock %99 da kalıyor yada %50 de sürekli bi hata ne yaptıysam cözemedim ne kadar iğrenç bi sistem eziyet resmen çıldırmamak elde değil sonuç kilit açılmıyor

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bootloader icin gerekli adımları takip ettim fakat mi flash unlock %99 da kalıyor yada %50 de sürekli bi hata ne yaptıysam cözemedim ne kadar iğrenç bi sistem eziyet resmen çıldırmamak elde değil sonuç kilit açılmıyor
İşlemleri doğru yaptığını varsayarak miflash ekranında saat belirtiyor mu ? 360 hour felan yazıyor

Oyla:

Marwetta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
3
Önce cihazı rehberde belirtilen adımlarla takip edip hazırladım ardından miflash acıp hesabıma giris yaptıktan sonra unlock işleminde karşılaştığım bazı hatalar

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Kilit Açma Durumu , Oem Kilit Açma , Usb Hata Ayıklama yaptıklarım görseldeki gibi

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Defalarca unlock tıklamasından sonra süre verdi dediginiz gibi

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt