Soru Redmi Note 5 Orjinal Batarya

eaydinli18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Note 5 Pro
Konular
3
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
1
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Arkadaşlar merhaba. Orjinal note 5 bataryası lazım. Nereden temin edebilirim. Kvkyı aradım telefona bakmıyorlar. G.gidiyor n11 gibi sitelerde hep çakmaları var. Çakma kullanmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı? Teşekkürler

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaşlar merhaba. Orjinal note 5 bataryası lazım. Nereden temin edebilirim. Kvkyı aradım telefona bakmıyorlar. G.gidiyor n11 gibi sitelerde hep çakmaları var. Çakma kullanmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı? Teşekkürler
Xiaomi, üzerindeki bataryaları kendi üretmiyor, fason üretim olarak temin ediyor ve piyasaya vermiyor, servislerdeki batarya Xiaomi'nin üretim yaptırdığı batarya mı bilmiyorum.

Dışarıdan, kullanıcı yorumları iyi olan batarya satın alabilirsin.

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Peki fason üretim olarak yaptırdığı firmadan satın alma imkanımız yok mu? Xiaomi nin batarya konusunda böyle bir yol seçtiğini bilmiyordum açıkçası. Zorla korsan ve alternatif piller mi almaya itiyor?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Peki fason üretim olarak yaptırdığı firmadan satın alma imkanımız yok mu? Xiaomi nin batarya konusunda böyle bir yol seçtiğini bilmiyordum açıkçası. Zorla korsan ve alternatif piller mi almaya itiyor?
Xiaomi Maliyet odaklı bir firma ve Çin ucuzluk konusunda derya deniz...

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Çin için doğru olabilir ancak, TR de durum ne tam olarak onu merak ediyorum. Deji ye mi teslim şu an TR batarya pazarı Xiaomi de ?

eaydinli18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Note 5 Pro
Konular
3
Deji batarya da kaliteli değil ki. 1 sene olmadan performansı düşüyor. Bir telefonuma aldım batarya şişti. Garantisi bitti diye değişim yapmadılar. Şişme olayı çok kötü. Telefonun arkası kapaklı olduğu için anlayabildim. Ya kapaksız olsaydı redmi note 5 gibi. Batarya işi canımı sıktı. Tahtakale ürünlerine mecbur bırakılıyoruz. Xiaomi bu konuda sınıfta kalmış. Servisler ilgilenmiyorlar bile.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Deji batarya da kaliteli değil ki. 1 sene olmadan performansı düşüyor. Bir telefonuma aldım batarya şişti. Garantisi bitti diye değişim yapmadılar. Şişme olayı çok kötü. Telefonun arkası kapaklı olduğu için anlayabildim. Ya kapaksız olsaydı redmi note 5 gibi. Batarya işi canımı sıktı. Tahtakale ürünlerine mecbur bırakılıyoruz. Xiaomi bu konuda sınıfta kalmış. Servisler ilgilenmiyorlar bile.
Xiaomi, başlı başına alt segment olan marka, yani ne kadar ekmek o kadar köfte olayı... Beklentileri yüksek tutmazsak fayda fiyat markasıdır.

Üst Alt