Rehber Redmi Note 5 için özel Rom kurulumu

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Yani illa sıfırlama yapacaksanız fastboot yerine TWRP den hard reset seçerekte yapabilirsiniz
Hocam biri data silmek iyi değil batarya dosyasıda siliniyor zararlı felan demişti ama sence iyi mi kötü mü format data felan yapmak

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam biri data silmek iyi değil batarya dosyasıda siliniyor zararlı felan demişti ama sence iyi mi kötü mü format data felan yapmak
İyisi kötüsünü bilemem ama durduk yere de format data yapmaya gerek yok. Wipe yaparak zaten sistemi temizliyorsun.

Sergerdar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Meizu
Konular
4
Bu işlemi yaparsak rb kalkacak mı? İstediğimiz şekilde downgrade yapabilecekmiyiz?

Hisyan61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
0
hocam merabalar herseyi anlattıgınız gibi yapıyorum yukleme baslıyor ma bi türlu bitmiyor haliyle adb dosysına sıra gelmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp yuklu idi cihZIMDA KAZAYLA ROM U SİLDİM NASIL BASARDIM BENDE BİLMİYORM Mİ YAISINDA KALDİ TELEFONUM REDMİ NOTE 5 CİHAZ TWRP YUKLU GLDİ ZTEN BANA SIFIRLADIM TELİ SONUC ROM GİTTİ DEDİM ROM YUKLERİM BUNA HERSEYİ DEDİĞİNİZ GİBİ YAPIM FASTBOOT DA SUAN Cihaz yukleme yapıyorum whyrenden global romu buraya kadar sorun yok sorun adb start but a gelmiyo yuklesin diye dun bıraktım sabaha dek hala yukluyrdu dedim bi sorun var tum inirdiğim programları sildim yeniden yukledim yaklasık 1 saat oldu hala rom yukluyor sorunum bu aci yardım

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam merabalar herseyi anlattıgınız gibi yapıyorum yukleme baslıyor ma bi türlu bitmiyor haliyle adb dosysına sıra gelmiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp yuklu idi cihZIMDA KAZAYLA ROM U SİLDİM NASIL BASARDIM BENDE BİLMİYORM Mİ YAISINDA KALDİ TELEFONUM REDMİ NOTE 5 CİHAZ TWRP YUKLU GLDİ ZTEN BANA SIFIRLADIM TELİ SONUC ROM GİTTİ DEDİM ROM YUKLERİM BUNA HERSEYİ DEDİĞİNİZ GİBİ YAPIM FASTBOOT DA SUAN Cihaz yukleme yapıyorum whyrenden global romu buraya kadar sorun yok sorun adb start but a gelmiyo yuklesin diye dun bıraktım sabaha dek hala yukluyrdu dedim bi sorun var tum inirdiğim programları sildim yeniden yukledim yaklasık 1 saat oldu hala rom yukluyor sorunum bu aci yardım

Ben videodaki recovery (twrp) yükledim sorunsuz kullanıyorum,tavsiye ederim. Gerekli dosyalar video açıklamasında var.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hisyan61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
0
Ben videodaki recovery (twrp) yükledim sorunsuz kullanıyorum,tavsiye ederim. Gerekli dosyalar video açıklamasında var.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bende kı redmi note 5 bu pro sıkıntı olmaz demi?

Üst Alt