Haber Redmi Note 5 Göründü

• Konbuyu başlatan m35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K

tasarim olarak note 4 serisinden bir farki yok o yuzden pek aciklama geregi duymadim ancak yine qualcomm ile devam ediyor ve bu sefer hayal kirikligina ugratmadan sd660 cipset
32gb rom 3/4 gb ram
64 gb rom 4gb ram ile beraber geliyor

pil tarafinda ise 3790 mah lik iyi bir pil ile geliyor bence yine guzel is cikarmis xiaomi

yeni yayinlanan bi detayda ise sd630 ve sd660 olmak uzere iki cipset gorunuyor arkadaslar hayirli olsun ins

resim yuklerken hata veriyor ilgili resimi en son mesajdaki linkden bakabilirsiniz

fiyatlar

Xiaomi Redmi Note 5 CNY USD (est) EUR (est)
3GB RAM / 32GB storage 1,200 $175 €155
4GB RAM / 32GB storage 1,400 $205 €180
4GB RAM / 64GB storage 1,500 $220 €195

Son düzenleme:

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Pil de düşüş var sanırım. Bu iyi değil.

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
Hocam başka bir haber sitesinde 4gb ram ve quick charge 3 ile gelecek deniyor, eğer öyleyse tadından yenmez her türlü alınabilir bence

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
tam resmiyete kavusunca anlicaz bakalım ama tasarımın değişmesini ümit ediyorum inş. bu sızıntıdaki gibi sd660 ile gelir eşime bunu alırım fazla fazla yeter.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Şu an bile gayet yeterli işlemcisi, artı olarak batarya şuan daha büyük, tasarım değişmez ise değişmenin anlamı yok tarafımca.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın m35 Üstadım, bugüne kadar yaklaşık 999 tane Telefon değiştirmiş, engin birikim ve tecrübeye sahip bir bilinçli Kullanıcı olan Size, İzninizle bir hususu danışmak istiyorum....malumunuz olduğu üzere, artık bayağı yaşlandım ve yoruldum...Canım ne değişik ROM'lar denemek istiyor, nede güncellemelerle ve başka muhtelif sorunlarla uğraşmak istemiyorum...Muhtelif Forumlardaki yorumlarda, çoğu olumsuz olmak üzere, Canımı iyice sıkılıyor....Yaşımın gereğine uygun Sahilde yürüyüşler yapmak, Engin Bilgi ve Hayat Tecrübesine sahip olan Genç Yaşıtlarımla oturup, Fikir alışverişlerinde bulunmak ve ne Suya, ne sabuna dokunmaksızın, sakin bir Emeklilik yaşamak istiyorum....Mevcut Mi Max 2'yi de Kızıma verip, kendime de yakında çıkacak olan Samsung Note 8 alayım diyorum...Problemsiz kullanır vede yaşamaya devam ederim diyorum...Ne dersiniz Üstadım, doğru bir kararmıdır Sizce de?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Sayın m35 Üstadım, bugüne kadar yaklaşık 999 tane Telefon değiştirmiş, engin birikim ve tecrübeye sahip bir bilinçli Kullanıcı olan Size, İzninizle bir hususu danışmak istiyorum....malumunuz olduğu üzere, artık bayağı yaşlandım ve yoruldum...Canım ne değişik ROM'lar denemek istiyor, nede güncellemelerle ve başka muhtelif sorunlarla uğraşmak istemiyorum...Muhtelif Forumlardaki yorumlarda, çoğu olumsuz olmak üzere, Canımı iyice sıkılıyor....Yaşımın gereğine uygun Sahilde yürüyüşler yapmak, Engin Bilgi ve Hayat Tecrübesine sahip olan Genç Yaşıtlarımla oturup, Fikir alışverişlerinde bulunmak ve ne Suya, ne sabuna dokunmaksızın, sakin bir Emeklilik yaşamak istiyorum....Mevcut Mi Max 2'yi de Kızıma verip, kendime de yakında çıkacak olan Samsung Note 8 alayım diyorum...Problemsiz kullanır vede yaşamaya devam ederim diyorum...Ne dersiniz Üstadım, doğru bir kararmıdır Sizce de?

hocam sizin için büyük ekran vageçilmez benim anladığım kadarıyla bu yüzden note 8 kesin önermem ama samsungun şu ince çıtalı tasarımında bence çok sorun yaşamazsın gibi geliyor ama samsungun klasik takıntılarıyla başın belaya girer yine.
mesela adamlarn en büyük takıtısı şu benim ürünerimi alan kimse başka bişeye ihtiyaç duymasın benim ürünlerimi alsın havasındalar bu yüzdende alakalı alakasız belkide asla kulanmayacağın bir çok yazılım var içinde bu yazılımlarda ileride mutlaka kasılmalara sebep olacaktır
bence dertsiz tasasız kullanayım diyorsan pixel xl 2 bekleyip al derim en az sıkıntıyı onda yaşarsın en azından yazılım stabil ama işte çok sade olduğu zamanda ben sıkılıyorum mesela hızlı iyi güzel ama çok klasik menüleri var:) ama bence size pixel yakışır derim sizcede öylemi acaba ?

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29

bugun bi detay daha ortaya cikti sd630 ve sd660 olmak uzere iko cipset kullanilacak buda demek oluyor ki mtk li redmi note 5 gormeyecegiz bir ihtimal oda cikabilir

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

bugun bi detay daha ortaya cikti sd630 ve sd660 olmak uzere iko cipset kullanilacak buda demek oluyor ki mtk li redmi note 5 gormeyecegiz bir ihtimal oda cikabilir
Resmiyet kazanana kadar duyduğunuz ve okuduğunuz her şeye inanmayı bırakın Lütfen....25.Mayıs sabah erken saatlerine kadar Mi Max 2 de SD 660 ile geliyordu....:o

Üst Alt