Yardım Redmi Note 5 format sonrası aktivasyon sorunu

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Söz konusu cihazıma recovery menüsünden wipe data seçeneği ile format attım. Cihaz açılıp kurulum aşamasına gelince İngilizce olarak, cihazın mevcut bir Mi hesabı ile ilişkili olduğunu ve güvenlik sebepleriyle cihazı doğrulamak için parola girmemi istiyor. Bu cihazı aktifleştir seçeneği ile parolamı girdiğimde, Mi hesap kimliği doğrulanamadı. Ağa bağlanılamıyor diyor. Bir önceki menüden wifi ayarlarını açıp evdeki internetin parolasını girmek istediğimde klavye açılmıyor. Dolayısıyla internet erişimi olmadığından aktivasyon yapılamıyor. Bu söylediklerimden başka hiç bir yere ulaşılamıyor cihazın içinde. Ne yapmam gerekiyor. İlla evdeki modemin parolasını kaldırmam mı gerek? İleride yine bu durum olursa çok saçma olur.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mobil veri otomatik açık gelmesi gerek sıfırlandığında, mobil veri ile açılmıyor mu? Eğer illa wifi istiyorsa şu yöntemi bir deneyin;

Cihaz aktivasyonu kısmına wifi parolanızı yazıp kopyalayın, ardından wifi şifresi girilen yere onu yapıştırıp işleme devam edin. Olursa bilgilendirirsiniz buradan hocam.

Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
hocam simi takılıysa otomatik olarak intarnete bağlanıyor diye biliyorum.wifide klavye açılmıyorsa şifreyi yazarken nasıl açılıyor onu anlamadım.

Oyla:

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
hocam simi takılıysa otomatik olarak intarnete bağlanıyor diye biliyorum.wifide klavye açılmıyorsa şifreyi yazarken nasıl açılıyor onu anlamadım.
Valla ben de anlamadım. Tuhaf bir hata. Klavyenin açılmaması bir bug sanırım. Sim takılı olduğu halde internete bağlanamadı. Sanırım sim kilidi açık olmadığı için mobil ağı kullanamadı.

Mobil veri otomatik açık gelmesi gerek sıfırlandığında, mobil veri ile açılmıyor mu? Eğer illa wifi istiyorsa şu yöntemi bir deneyin;

Cihaz aktivasyonu kısmına wifi parolanızı yazıp kopyalayın, ardından wifi şifresi girilen yere onu yapıştırıp işleme devam edin. Olursa bilgilendirirsiniz buradan hocam.

Hay Allah! Oldu böyle. Aceleden elim ayağım dolaştı. Akıl edemedim. İlk kurulum ekranı geldi sağolasın.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Geçmiş olsun hocam. :)

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Öncelikle Forumumuza Hoş Geldiniz.
Lütfen yeni konu açarken burada belirtilen kurallara göre açalım.
Bir sorun ile ilgili yardım istiyorsak ilgili forum başlığı altında açalım
Yeni bir kullanıcı isek lütfen önce S.S.S bölümünü okuyalım
Açtığınız konu başlığı içerisinde; Yardım, Acil, Hızlı, !!! v.s gibi alakasız kelimeler yer almamalıdır.

Başlığınız düzenlendi.
İlginiz için Teşekkür Ederiz.

Oyla:
Üst Alt