Yardım Redmi note 5 cin romu

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Yuklu cin romu
Telefon Modeli
Redmi note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaslar not 5 aldim. Arkadasm cinden kendisi alip getrdi ve global olmadgn oyrendim . Tavsiyelernizleyardm edin bana cinmi yoksa globalmi daha iyi aralarndaki fark nedir ?
Google uyglamalarn cinde indirtdim hepsi var icnde. Dil sorn olmaz kulana bilirim.

Aklimi kurcalayan en buyuk soru buki cihazda donanmsal olarak fark varmi ? Global ve cin arasnda ?

Bilenler lutfen yardmci olsun bana Xiaomi ailesine yeni katlcam yardm edin :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Güzel Türkçemizi daha düzgün ve anlaşılır şekilde kullanmaya özen gösterelim. Bu ben dahil bir çok kişiyi rahatsız ediyor çünkü.

Cihazınız hayırlı olsun. İki rom arasında ki en önemli fark dil seçenekleri. Cihazı tamamen Türkçe kullanmak için Global sürümü yüklemeniz gerekiyor. Onun dışında Google Play yüklü olarak gelmiyor ama bu halledilebilir bir problem olduğundan pek önemli değil. Eğer Türkçe kullanma zorunluluğunuz yoksa Çin romunda da kalabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Güzel Türkçemizi daha düzgün ve anlaşılır şekilde kullanmaya özen göstermeye dikkat edelim. Bu ben dahil bir çok kişiyi rahatsız ediyor çünkü.

Cihazınız hayırlı olsun. İki rom arasında ki en önemli fark dil seçenekleri. Cihazı tamamen Türkçe kullanmak için Global sürümü yüklemeniz gerekiyor. Onun dışında Google Play yüklü olarak gelmiyor ama bu halledilebilir bir problem olduğundan pek önemli değil. Eğer Türkçe kullanma zorunluluğunuz yoksa Çin romunda da kalabilirsiniz.
Ben türk deyilim o yüzden yanlşm varsa üzgnm

Oyla:
Üst Alt