Rom Redmi Note

Kadirylmz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
5
O romda wifi sorunu yaşıyordum internette bağlı gözüküyordum ama internet yok diyordu wifi açıp kapatınca oluyordu sonra yine tekrar.
hocam konuda verilen linkten indirmeye çalıştığımda çok yavaş indiriyor. internet hızım iyi ama o siteden indirirken sorun yaşatıyor. yukarıda mega linki gördüm ona girdim o da no longer available diyor. başka link var mı?

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Vakıfbank sorununu bende çözemedim mi 3 den port edilen MIUI 11 versiyonunda da çalışmadı ayrıca magisk gizleme işlemini de yaptım olmadı magisk verilerini temizleyip kaldırdım yine olmadı garip bir şekilde uzun bir süredir oynadığım bir oyun internete bağlanamadığı ikazı vererek açılmadı bir anlam veremedim.

hocam konuda verilen linkten indirmeye çalıştığımda çok yavaş indiriyor. internet hızım iyi ama o siteden indirirken sorun yaşatıyor. yukarıda mega linki gördüm ona girdim o da no longer available diyor. başka link var mı?
daha yeni sürüm linkini güncelledim hocam.mega indirme kotasına takılsırsanız hesap oluşturup oturum açarak indirin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha yeni sürüm linkini güncelledim hocam.mega indirme kotasına takılsırsanız hesap oluşturup oturum açarak indirin.megadan hızlı iniyor

Son düzenleme:

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
O romda wifi sorunu yaşıyordum internette bağlı gözüküyordum ama internet yok diyordu wifi açıp kapatınca oluyordu sonra yine tekrar.
Chrome falan çalışıyordu başka internet bağlantısı olanlarda sorun çıkarmadı vakit bulduğumda tekrar denerim

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
Vakıfbank sorununu bende çözemedim mi 3 den port edilen MIUI 11 versiyonunda da çalışmadı ayrıca magisk gizleme işlemini de yaptım olmadı magisk verilerini temizleyip kaldırdım yine olmadı garip bir şekilde uzun bir süredir oynadığım bir oyun internete bağlanamadığı ikazı vererek açılmadı bir anlam veremedim.
MIUI 12 de root Explorer vb dosya uygulaması ile data/app içindeki banka uygulama dosyasını system/app klasörüne taşıyıp cihazı yeniden başlatın , birde bu şekilde deneyin

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadirylmz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
5
hocam benim cihazımda bildirim led'i yanmıyor. sadece şarj a taktığımda yanıyor. çözümü nedir?

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Kuranlar lütfen deneyimlerini paylaşsın zira bende artık cihazımı deneysel rom cihazı olarak kullanıyorum ..sanırım elimde kalması halinde yeni bir cihaz alma potansiyelim var :)

adilnas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Redmi note 4x
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Kuranlar lütfen deneyimlerini paylaşsın zira bende artık cihazımı deneysel rom cihazı olarak kullanıyorum ..sanırım elimde kalması halinde yeni bir cihaz alma potansiyelim var :)
Son sürümde hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sanki miui tarafından desteği kesilmemiș gibi birebir aynı haftalık güncelleme gelmesine ayrıca bitiyorum

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Son sürümde hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sanki miui tarafından desteği kesilmemiș gibi birebir aynı haftalık güncelleme gelmesine ayrıca bitiyorum
Dostum tam bir pil kullanım istatistiği ekranı atarmisin? Kararlılık ve pile yansıması nasil merak ediyorum? Kurup deneyimlemek konusunda kararsızım cohazim iyice stres oldu farklı versiyon geçişlerinden :)

mkgolpek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
MIUI 12 de root Explorer vb dosya uygulaması ile data/app içindeki banka uygulama dosyasını system/app klasörüne taşıyıp cihazı yeniden başlatın , birde bu şekilde deneyin

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/QUOTE
Halilgurbuz beyin paylaştığı sayfadan da yazdım orada bana Vakıfbank uygulaması sorunu için bir kernel tavsiye etmiştiniz sağolun o sayede Vakıfbank sorunu çözüldü bu rom içinde bu kernel tavsiye edebilirmisiniz.

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Son düzenleme: