Rom Redmi Note 4X Mido MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 8.12.20

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Rica ederim ..Siz onu dert etmeyin takıntınızı bırakın bence inanın alışırsınız ve bırakamazsınız belki bazıları için cokta albenisi olmayabilir arayüz inanın bir ayı geçkin kullanıyorum her güncellemeyi bana göre bir olumsuzluk yaşamadım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederim..

Siz dediğiniz için tekrar kuracağım yarın hocam, az çok kurcalama şansım oldu gayet güzeldi. Ah şu takıntım olmasa bi de, yine de alistiracagim kendimi sarji iyi olursa devam ederim :D

Teşekkürler hocam

Hocam önereceğiniz bir custom rom var mıdır?

Miui tabanlı istiyorsanız greeshan gayet iyi görünüyor, onun yanında bi de miui.am önerebilirim. Aosp tabanlı rom istiyorsanız oreo tabanlı RR final sürümünü deneyebilirsiniz, Pie tabanlı olarak da Crdroid ve Superior os tavsiyemdir hocam.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Siz dediğiniz için tekrar kuracağım yarın hocam, az çok kurcalama şansım oldu gayet güzeldi. Ah şu takıntım olmasa bi de, yine de alistiracagim kendimi sarji iyi olursa devam ederim :D
Teşekkür ederim kurun ve takıntıyı düşünmeyin....clap~~

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Ah ula ah bir redmi note 4x miui 10 gcam yapilamadi sirf bu yuzden miui 10 gecemiyorum keske gcam calisdiricaq mod olsaydi hemen bu roma gecerdim sonucda Skorpi usdadimiz ve DOBERDEN kardasimiz meslehet gormus

Uzun zaman oldu ki miui.am son 9 betasinda kaldim

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Hocam durduğunuz kabahat geçin hemen hepsi çalışıyor gcam bu romda.Tabi ben bunu Max 2 kullanıcısı olarak söylüyorum bende sorunsuz çalışıyor.
Ah ula ah bir redmi note 4x miui 10 gcam yapilamadi sirf bu yuzden miui 10 gecemiyorum keske gcam calisdiricaq mod olsaydi hemen bu roma gecerdim sonucda Skorpi usdadimiz ve DOBERDEN kardasimiz meslehet gormus

Uzun zaman oldu ki miui.am son 9 betasinda kaldim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam durduğunuz kabahat geçin hemen hepsi çalışıyor gcam bu romda.Tabi ben bunu Max 2 kullanıcısı olarak söylüyorum bende sorunsuz çalışıyor.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizi anliyorum hocam ama mido icin hala bir cozum bulunmuş degil gcam olay icin ben oyle bilyorum cunki her forum izliyorum farketmezsizin sizin cihazlarda problem yox ah keske cozum olsa hemen sorqusuz gecerik miui 10 cok hosuma gidiyor zaten ama tum resimlerimi gcam-dan cekdigim icin olmazsa olmazim van sadece hdr+gerekli oda hala yok ;(

Üst Alt