Yardım Redmi note 4x geç uyanma

babavura

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 4 5
Konular
2
Oncelikle merhaba redmi note 4x telefonumda ciddi boyutta uykudan gec uyanma sorunu var internetten okuduklarim sd karti cikar (kart kullanmiyorum) gelistirici seceneklerinden miui optimizasyonunu kapadim , animasyon hizlarini dusurdum yine sorunum devam ediyor acma kapama tusu kilitte 1 2 dakika durdugunda (sadece derin uykuya gectiginde oluyor diye tahmin ediyorum yoksa ekran acikken ardi ardina bastigimda bi sknti gozukmuyor) guc tusu tepkimesi neredeyse 7 8 saniyeleri buluyor gun icinde temiz kurulum yaptim miflash ile sorun devam ediyor rom surumu 10.2 en son cikmis olan stock stabil rom. Tesekkurler.

babavura

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 4 5
Konular
2
Ustuste yazmak istemezdim fakat miui ve xioami forumlarinda gordum ki ayni sorundan cogu model muzdarip daha once basina gelip soyle cozdum diyen biri varsa dinlemek isterim.Bu sorunumu miui comminty ve geri bildirim uygulamasindan geri bildirdim fakat ne geri donus var ne turkiye ne hindistam ne u.s.a topluluklarindan bir cevap alabildim bu esnada miglobe ve benzeri eski yeni ne kadar miui tabanli custom rom varsa onlarida denedim ne yapmaliyim ? Kullanimi buyuk olcude etkiliyor. Aklima flex kabloda bi sknti olabilecegi geldi fakat flex kablo arizali olsaydi hic calismazdi diye tahmin ediyorum zira sadece kilit ekrani derin uykudan gec uyaniyor basma eylemini goruyor ama telefon 7 8 sn sonra uyaniyor napabilirin?Tesekkurler.

Son düzenleme:
Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bu sorunu bende bir önceki sürümde yaşıyordum. Şu anda 10.2.3.0 sürümdeyim sorun yok.
Sizde ki sürüm nedir bilmiyorum ama. Bir kontrol edin.
Rom konusunda birde EU beta yada stabil deneyin.

Oyla:

babavura

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 4 5
Konular
2
10.2.3.0 dan baslayarak yavas yavas geri gittim. 8 lerde az olmasina karsin hic yok degildi. Genelde stabil yada stabilden yapilmis customlari denedim 3 5 adette cin romundan yapilmis stabilleri ve betalari denedim sonuc ayni.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Uyandırma işini nasıl yapıyorsunuz?
Parmak izi ile mi? Ekrana cift tıklama ile mi? Güç tuşuna basarak mı?

Oyla:

babavura

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 4 5
Konular
2
Parmak izim turlu sebeplerden dolayi calismamakta fakat cift tiklamayi acip onu denedigimde onda da degisen bisi yok normalde cift tiklamanin telefonu derin uyku moduna almamasi lazim sadece ekran kararmasi lazim ama durum bu

Oyla:
Üst Alt