Yardım Redmi note 4x değişik bir mod

kaplan4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
loyt
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
telefon resimdeki gibi bir moda düştü anlam veremedim ne olduğunu acaba ne olduğunu bilen var mı ?
nasıl aşarım telefon açıldığında normal ekran geliyor sonra ekran hemen kapanıyor açma düğmesine bir kere basıyorum ve resimdeki gibi sadece saat ve pil yüzdesi olan bir ekran geliyor. Bootloader açık değil ve recovery menu açılmıyor. sadece fastboot a girebiliyor.

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    875,1 KB · Görüntüleme: 13

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Stock recovery girer hocam doğru kombinasyonu öğrenip deneyin cihazı sıfırlamak gerekebilir.
Cihaza çok uzağım ama her cihazın stock recovery olur onu biliyorum ve bu sorunu ilk kez görüyorum

kaplan4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
loyt
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
Stock recovery girer hocam doğru kombinasyonu öğrenip deneyin cihazı sıfırlamak gerekebilir.
Cihaza çok uzağım ama her cihazın stock recovery olur onu biliyorum ve bu sorunu ilk kez görüyorum
cevap için teşekkürler. Bu konular ile haşır neşir biriyim bende ilk defa karşılaşıyorum o yüzden sormak istedim. cihaz herhangi bir tuş kombinasyonu ile veya yazılım ile recovery mode girmiyor baya denedim yoksa benimde aklıma ilk gelen sıfırlamaktı.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
cevap için teşekkürler. Bu konular ile haşır neşir biriyim bende ilk defa karşılaşıyorum o yüzden sormak istedim. cihaz herhangi bir tuş kombinasyonu ile veya yazılım ile recovery mode girmiyor baya denedim yoksa benimde aklıma ilk gelen sıfırlamaktı.
Fastboota alıp recovery kombinasyonunu orada yapın kendini kapatıp recovery açar bazen recovery diye fastboota girince öyle geçiş yapıyorum şahsen ben

kaplan4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
loyt
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
Fastboota alıp recovery kombinasyonunu orada yapın kendini kapatıp recovery açar bazen recovery diye fastboota girince öyle geçiş yapıyorum şahsen ben
tekrardan teşekkürler başka bir yöntem ile hallettim. Telefon o ekrandayken yeniden başlat deyip elimi ses yükseltme tuşuna basılı bırakıp açılmasını bekleyince oldu.yani recovery mode açıldı.

Üst Alt