İnceleme Redmi Note 4

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
Sa arkadaşlar
redmi note 4 alacam fakat daha önce hiç bu tür tel almadığım için tedirginim.Telefonu gittigidiyor cepporttan alacam buranın yönlendirmesi ile şimdi gelelim asıl konuya bu telefonu kullanan arkadaşlar bu telefon hakkında söyleyecekleriniz nedir eksisi artısı bakımından neler söyleyebilirsiniz birde bu cihaz da şebeke,pil,yazılım,rom yada ıvır zıvır sıkıntıları var mıdır
lütfen o değerli yorumlarınızı benden ve diğer merak eden arkadaşlardan esirgemeyin
Saygılar... :)

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Ben mtk işlemcili modelini kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Güncelledim yeni rom yükledim bootloader açtım. Bende problem olmadı. Forumda rom kaynaklı sıkıntı yaşayanlar var. Samsung note 4 e yakın bir kullanımı var malzeme kalitesi daha iyi fiyatı da ucuz.

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Sa arkadaşlar
redmi note 4 alacam fakat daha önce hiç bu tür tel almadığım için tedirginim.Telefonu gittigidiyor cepporttan alacam buranın yönlendirmesi ile şimdi gelelim asıl konuya bu telefonu kullanan arkadaşlar bu telefon hakkında söyleyecekleriniz nedir eksisi artısı bakımından neler söyleyebilirsiniz birde bu cihaz da şebeke,pil,yazılım,rom yada ıvır zıvır sıkıntıları var mıdır
lütfen o değerli yorumlarınızı benden ve diğer merak eden arkadaşlardan esirgemeyin
Saygılar... :)
4g destekleyen sim kart kullanın aksi halde cihaz uykuya geçmiyor pili boşaltıyor. Yani 4g destekleyen sim kart kullanın başka bir sıkıntısı yok cihazın. Ekran süresi de 5 - 6 saat civarında. Miui resmi Global rom, custom romlar, her hangi bir sıkıntısı yok.

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
teşekkürler arkadaşlar
şebeke olarak sıkıntı olur mu 4.5 g vodafone simkart kullanıyorum
birde batarya nasıl iyi gidiyor mu 10 çekirdekli işlemciye rağmen

ozkbilgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
zte intouch2
Konular
0
merhaba,
bende çok uzun zamandır redmi note 4 ve redmi pro modellerini araştırıyorum vede ikisinden birini almak istiyorum. şuanda her iki telefonunda kullandığı android sürüm hangisi ve her iki telefon içinde yazılım güncellemesi çıkarmı global rom. teknik servise gönderen arkadaş varsa teknik servis desteği nasıl bilgilendirirseniz çok sevinirim. hangi modeli almam lazım.

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
note
merhaba,
bende çok uzun zamandır redmi note 4 ve redmi pro modellerini araştırıyorum vede ikisinden birini almak istiyorum. şuanda her iki telefonunda kullandığı android sürüm hangisi ve her iki telefon içinde yazılım güncellemesi çıkarmı global rom. teknik servise gönderen arkadaş varsa teknik servis desteği nasıl bilgilendirirseniz çok sevinirim. hangi modeli almam lazım.

note 4 ün global romu var pronun yok fakat çeşitli romlar var pronun eğer ben yazılımla uğraşamam dersen note derim ben atarım yazılım dersen pro al o özellik olarak biraz daha iyi ben note 4 alacam güncelleme aldığı için pro almıyor

ozkbilgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
zte intouch2
Konular
0
peki note4 şuanda androidin hangi versiyonunda son global yazılımı, android 7'ye geçermiyki yakın zamanda yoksa 5 veya 6 damı kalır bilginiz varmı acaba

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
peki note4 şuanda androidin hangi versiyonunda son global yazılımı, android 7'ye geçermiyki yakın zamanda yoksa 5 veya 6 damı kalır bilginiz varmı acaba
6.0.1 marsmallow kullanıyor güncelleme alıyor büyük ihtimal gelecek nougat

Chetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Redmi note 4 pro kesin alıyor MTK yada ileride verirler diye düşünüyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
Redmi note 4 pro kesin alıyor MTK yada ileride verirler diye düşünüyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
redmi note 4 pro satışı varmı burada

Üst Alt