Rehber Redmi NOTE 4, vefa, XİAOMİ

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Bazı modeller vardır ki markayı çok çok ileri ye taşımışlardır. Örneğin G2 LG'ye belkide tarihinde bir daha hiç yaşayamayacağı bir satış grafiği yaşatmıştır. S3 Samsung'a Zenfone 2 Asus'a vs vs ... Markalar ise bu modellere vefa borcunu ödemeyip hemen desteğini çekmiştir ve bu vefasızlık ileride yeni modellerinde asla o grafiği yakalayamamaları ile sonuçlanmıştır...
Xiaomi de ise durum biraz farklı. Redmi note 4 kullanıyorum. Tel üretilmeye başlayalı neredeyse 3 yıl, piyasadan kalkalı 1 yıl oldu ama destek hiç kesilmedi. Belki bilirsiniz redmi note 4 XİAOMİ nin satış rekorları kıran telefonu ve inanın vefa borcunu fazlası ile ödüyor...
Küçük bir örnek; yakın zamanda tek kamera olmasına rağmen, hem ön kameraya hem arka kameraya portre modu geldi... vermese kimse neden vermedi diyemezdi bence...
Velhasıl geleceğin en büyük firması XİAOMİ ye teşekkürler... İyi ki Xiaomi kullanıyorum ...

Son düzenleme:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Konunuzu sohbet forumuna taşıdım. İyi forumlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Pubg oynarken çoğu arkadaşımın milyarlık telefonları kasıp oynamaz hale getirirken benim 550 TL'ye aldığım redmi note 4x yağ gibi oynatıyor :)

by_colakoglu

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanlar önce kendi ihtiyaçlarını belirleyerek tel alırlarsa daha iyi olur... Facebook'a girmek, Instagram da gezmek için telefon a 3000-5000 verilmez bence...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bakış açısı ve değerlendirme çok hoş, teşekkürler... Severek aldığım ve kullandığım zamazingo... :? Aynı kasaya iki farklı dizayn çekerek, kullanıcılarının 4'mü yoğusam 4X mi ikileminde bıraktıkları için sitem etsem de, genel olarak memnuniyet verici özelliklere sahip model... Fayda, fiyat telefonu, hatta daha fazlası... happy~~

Bazı modeller vardır ki markayı çok çok ileri ye taşımışlardır. Örneğin G2 LG'ye belkide tarihinde bir daha hiç yaşayamayacağı bir satış grafiği yaşatmıştır. S3 Samsung'a Zenfone 2 Asus'a vs vs ... Markalar ise bu modellere vefa borcunu ödemeyip hemen desteğini çekmiştir ve bu vefasızlık ileride yeni modellerinde asla o grafiği yakalayamamaları ile sonuçlanmıştır...
Xiaomi de ise durum biraz farklı. Redmi note 4 kullanıyorum. Tel üretilmeye başlayalı neredeyse 3 yıl, piyasadan kalkalı 1 yıl oldu ama destek hiç kesilmedi. Belki bilirsiniz redmi note 4 XİAOMİ nin satış rekorları kıran telefonu ve inanın vefa borcunu fazlası ile ödüyor...
Küçük bir örnek; yakın zamanda tek kamera olmasına rağmen, hem ön kameraya hem arka kameraya portre modu geldi... vermese kimse neden vermedi diyemezdi bence...
Velhasıl geleceğin en büyük firması XİAOMİ ye teşekkürler... İyi ki Xiaomi kullanıyorum ...

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Daha 1 yıl olmadı 9 10 ay önce 800tlye Snapdragon 64GB 4GB Ram modelini aldım.

Herhangi bir sıkıntım olmadı telefon kullanımında.

Gayet hızlı, pil konusunda 9-10 saatin altına inmiyor, ısınma sorunum yok, kamerasıyla çok iyi resimler yakalayabiliyorum.

Oyunlarda gayet akıcı, yazılım olarak yeni gelen miui 10 ile arayüz şık bir görünüme kavuştu.

Tema desteği çok iyi bolca tema var ve diğer telefonlardaki gibi sadece ikonları değiştirmiyor.

Anlayacağınız üzere şuan beni üzen bir tarafı olmadı, güzel bir telefon almak isteyenlere tavsiye ederim.

by_colakoglu

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçen sene 1030 tl, 100 tl de chip ile 930 a malettiğimde Samsung A7 2017 modeli 2100 tl idi. Bir bakın bakalım hangi tel daha iyi...!

Turancen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
turan
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
1 yıldır bende redmi note 4 snap625 4gb 64gb modelini kullanıyorum, ekranı kırdığım için neredeyse satıyordum telefonu, bi baktımki, satıp bunun gibi cihaz almak bi yana yanına bile yanaşamıyorum, en iyisi çakma ekran bile takıp kullansam daha iyi dedim, şimdi yine kullanmaya devam :D

Üst Alt