Yardım Redmi Note 4 Mi Ekranında kalma

onur xiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur başaran
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
Arkadaşlar herkese selamlar;
redmi note 4x telefonumu gecen hafta durduk yere ? mi ekranında kaldı sureklı acılış ekranında kalıyordu.Neyse telefoncuya gittim global yazılım , çin yazılımı ne varsa attı telefon duzeldi gibi olup 1 saat içinde aynı oldu.Adamda işin içinden çıkamadı. paramı iade etti.
Neyse bugun Annemin telefonu Redmi note 4 aynı şey oldu. Acaba xiaomi bize bu telefonların miyadı doldu mu demek istiyor. eger boyleyse iğrenç bi durum :(
Sormak istedığim bu sorunu başka yaşayanlar
varmı genel bi durummu neler yapabiliriz
Şimdiden herkese teşekkürler.

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
18
redmi note 4x telefonumu gecen hafta durduk yere ? mi ekranında kaldı sureklı acılış ekranında kalıyordu.Neyse telefoncuya gittim global yazılım , çin yazılımı ne varsa attı telefon duzeldi gibi olup 1 saat içinde aynı oldu.Adamda işin içinden çıkamadı. paramı iade etti.
Neyse bugun Annemin telefonu Redmi note 4 aynı şey oldu. Acaba xiaomi bize bu telefonların miyadı doldu mu demek istiyor. eger boyleyse iğrenç bi durum :(
Mi 4lte de bendede aynı sorun vardı.Pili değiştirdim.Ardından recoverye geçti. Oradan yazılım attık.Herşey düzeldi, eskisi gibi çalşıyor.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Xaomi böyle bir şey yapmaz diyelim yaptı önce update verir o şekilde susturur cihazı harici bir sıkıntısı vardır diyeceğim ama aynı iki cihazın öyle olması ne enteresan bişey hocam

YagmurduasI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Hatayı düzelte bildiniz mi ? çarşamba gününden bu yana benim telefonda aynı, telefonu sıfırlıyorum düzeliyor fakat GPS servisini kullanan uygulama yükleyince sil baştan aynı hatayı veriyor.

Ben son çare olarak mi.com adresine mail attım. sizlerden ricam sizde atarak bunun genel bir sıkıntı olduğunun kanısına varmalarını sağlamak.

onur xiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur başaran
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hatayı düzelte bildiniz mi ? çarşamba gününden bu yana benim telefonda aynı, telefonu sıfırlıyorum düzeliyor fakat GPS servisini kullanan uygulama yükleyince sil baştan aynı hatayı veriyor.

Ben son çare olarak mi.com adresine mail attım. sizlerden ricam sizde atarak bunun genel bir sıkıntı olduğunun kanısına varmalarını sağlamak.t
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefona iki kez yazılım attirdim sonrasında genel bı sorun olduğunu öğrendim
Google servisleri güncelleyince oluyormuş
Yazılım güncellemesi bekleyeceğiz sanirim

Üst Alt