Soru Redmi note 4 Hotspot Arızası

mrt632

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Demir
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
Arkadaşlar redmi note 4 kullanıyorum sorun şu şimdi ilk önce hotspot (veripaylaşımı) sonra veriyi açınca arkadaşım girebiliyor internete ama ben giremiyorum.sonra ilk veri sonra hotspot açınca ben girebiliyorum arkadaşım giremiyor internete bu sorunun çözümü nedir geri bildirim olarak da yolladım telefonda sıkıntı yok yazılımsal bi hata olduğunu düşünüyorum kararınız nedir ? bi video çektim linki bu bakarsanız iyi olur
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Forum'da kurallar gereği konu başlıkları büyük harflerle açılamaz konu başlığı tekrar düzenlendi.

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Arkadaşlar redmi note 4 kullanıyorum sorun şu şimdi ilk önce hotspot (veripaylaşımı) sonra veriyi açınca arkadaşım girebiliyor internete ama ben giremiyorum.sonra ilk veri sonra hotspot açınca ben girebiliyorum arkadaşım giremiyor internete bu sorunun çözümü nedir geri bildirim olarak da yolladım telefonda sıkıntı yok yazılımsal bi hata olduğunu düşünüyorum kararınız nedir ? bi video çektim linki bu bakarsanız iyi olur
Video açılmıyor. Büyük ihtimalle Vodafone kullanıyorsunuz. Vodafone da android 7 ye geçince bu sıkıntı başladı. Geçici çözümler var ama kesin çözüm var mı emin değilim

Oyla:

mrt632

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Demir
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video açılmıyor. Büyük ihtimalle Vodafone kullanıyorsunuz. Vodafone da android 7 ye geçince bu sıkıntı başladı. Geçici çözümler var ama kesin çözüm var mı emin değilim
şimdi bakabilirsin videonun linki yanlışmış düzelttim

Oyla:
Üst Alt