Yardım Redmi Note 4 BootLoader Kilidini Açma sorunu

NoNst0p1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
RedMi Note 4
Konular
6
Arkadaşlar kısa süre önce redmi note 4 mtk işlemcili telefonu aldım miu ya bootloader kilidimin açılması için
istek gönderdim yaklaşık 4 gün sonra mesaj geldi miflash unlock programını indirdim programı açtım ve giriş yaptım mi hesabıma telefonda da aynı hesapla giriş yapılı sonra teli kapattım ses kısma + güç tuşuna bastım
unlock tuşu aktif oldu basıyorum %50 de iptal luyor başarısız diyor windows 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum sorunla karşılaşıp çözebilen varsa açıklayabilirmi lütfen aygıt yöneticisinde telefonum sorunsuz gözükmekte son sürüm global rom yüklü
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Okuduğum kadarıyla Chinese developer romunu yükleyip aynı işlemleri uygulamanız sonucunda işlem gerçekleşecektir.

Oyla:

NoNst0p1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
RedMi Note 4
Konular
6
denerim ama başka bi yolu olmalı ya çok sıkıntılı bi süreç malesef

Oyla:

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Çin developeri telefona indirim güncelleme menüsünden yükleniyor diye biliyorum.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Yüklemeyi fastboota geçiş yaparak bilgisayar üzerinden yapılıyor. Emin değilim bende sadece xiaomi telefon almaya karar veren Android kullanıcısıyım, forumda bir çok anlatımı var bl açmanın :)

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Arkadaşlar kısa süre önce redmi note 4 mtk işlemcili telefonu aldım miu ya bootloader kilidimin açılması için
istek gönderdim yaklaşık 4 gün sonra mesaj geldi miflash unlock programını indirdim programı açtım ve giriş yaptım mi hesabıma telefonda da aynı hesapla giriş yapılı sonra teli kapattım ses kısma + güç tuşuna bastım
unlock tuşu aktif oldu basıyorum %50 de iptal luyor başarısız diyor windows 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum sorunla karşılaşıp çözebilen varsa açıklayabilirmi lütfen aygıt yöneticisinde telefonum sorunsuz gözükmekte son sürüm global rom yüklü
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim
USB hata ayıklama açık mı cihazının da ? Ben de mi note 4 cihazda bootloader kilidini açarken birkaç kez bu hatayla karsilastim telefonu açıp USB hata ayiklamayi kapatıp açtım tekrar denedim sorun bu şekilde cozulmustu

Oyla:

Aga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
iPhone 5s
Konular
0
browneyes45 kardeşim bootloader kilidi acarken cihazın romu Çin developeri miydi yoksa kararlı romudu

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
browneyes45 kardeşim bootloader kilidi acarken cihazın romu Çin developeri miydi yoksa kararlı romudu
Telefon başka bir arkadaşındı mtk islemcili olanından üzerinde çin developer rom vardı hocam ben kendi kullandığım telden bahsettim özelde attığınız mesajda

Oyla:
Üst Alt