Redmi note 4 batarya sorunu

fredegar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
Arkadaşlar ben yeni 2 tane global snapdragon işlemcili note 4 aldım. Cihazlardan birinde durduk yere şarj azalma sorunu var. Uçak modundayken normalken hat takınca şarjı akıp gidiyor kullanmasam bile. Her saat ortalama yüzde 3 azalıyor kendi kendine. Gps, senkronizasyon vs.kapalı.sadece whatsapp kurulu. Yabancı forumlarda deep sleep gibi bişeyden bahsetmişler tam anlamadım. Var mı çözüm önerisi olan?

sertacgurdal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi
Cihazım
mi4
Konular
2
Cihazı sıfırla bazıları öyle düzeltmiş

erditahta78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 4x 3/32
Konular
0
Arkadaşlar ben yeni 2 tane global snapdragon işlemcili note 4 aldım. Cihazlardan birinde durduk yere şarj azalma sorunu var. Uçak modundayken normalken hat takınca şarjı akıp gidiyor kullanmasam bile. Her saat ortalama yüzde 3 azalıyor kendi kendine. Gps, senkronizasyon vs.kapalı.sadece whatsapp kurulu. Yabancı forumlarda deep sleep gibi bişeyden bahsetmişler tam anlamadım. Var mı çözüm önerisi olan?
Hocam ben de forum donanımhaberden birisinden sıfır note 4x aldım.Bende de telefon boştayken sadece wifi bağlı sarj yeme sorunu var.Uçak modunda bile 6 saatte yaklaşık %20 düşüş oluyor.Siz sorununuza çözüm bulabildiniz mi?

Üst Alt