Soru Redmi note 4(64gb Snapdragon) Şarj Sorunu

Murathan33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murathan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
4
Arkadaşlar ben şehir dışına misafirliğe gittim normalde Mersin'de yaşıyordum ama Erzincan'a geldim. Otobüste bir defa powerbank ile şarj ettim. Burada telefonumu şarja takınca şarj cihazı çok ısınıyor. Telefonda hafif ısınıyor batarya kısmı. Bugün dikkat ettim telefonun batarya kısmı öncekilere göre daha çok ısınmıştı. Şarj aleti orijinal Xiaomi markalı. Lütfen yardımcı olun nedeni nedir? (Adaptor ve powerbank'in resmi var.)

Ekli dosyalar

• 15242325375701995898727.jpg
    15242325375701995898727.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 6

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar ben şehir dışına misafirliğe gittim normalde Mersin'de yaşıyordum ama Erzincan'a geldim. Otobüste bir defa powerbank ile şarj ettim. Burada telefonumu şarja takınca şarj cihazı çok ısınıyor. Telefonda hafif ısınıyor batarya kısmı. Bugün dikkat ettim telefonun batarya kısmı öncekilere göre daha çok ısınmıştı. Şarj aleti orijinal Xiaomi markalı. Lütfen yardımcı olun nedeni nedir? (Adaptor ve powerbank'in resmi var.)
Aşırı ısınmadıktan sonra sorun olmaz ortam sıcaklığı fazlaysa cihaz ve şarj aletinin ısınmasında değişkenlik gösterebilir. :)

Oyla:

Murathan33

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murathan
Cihazım
Redmi note 4
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşırı ısınmadıktan sonra sorun olmaz ortam sıcaklığı fazlaysa cihaz ve şarj aletinin ısınmasında değişkenlik gösterebilir. :)
Şarj aleti başta isiniyor resmen elimi üstüne koysam belli bir süre sonra terler, telefonunda batarya kısmı ısınıyor

Oyla:
Üst Alt