redmi note 3s Mİ yazısında takılıp kalıyor cihaz kendi güncellemesini yüklerken oldu

seiko_8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
RedmiNote 3s
Konular
2
Merhaba redmi 3s aldım yeni miui 7 yüklü ve türkçe idi ama bölge tayvandı cihaz çalışıyordu sorunsuz güncelleme geldi 8.1.1 lakin güncelleme inerken ben bölgeyi Türkiye seçtim sonra güncelleme yüzde 70lerde iken bir süre sonra tamamlandı. Ama aslında eksik indirdi sanırsam. Ve güncelleme yüklenmesi için yeniden başlattım güncellemeyi yükleyemediği gibi cihaz açılmıyor devamlı yükleme yapıor ve mi yazısında kalıyor açılmıyor..Acil yardım

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
cihazı fastboot moduna alıp mi flasla rom yüklemeyi deneyin.

Son düzenleme:
Oyla:

seiko_8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
RedmiNote 3s
Konular
2
denedim olmadı hata yazıyor critical partitaion .... gibi

Oyla:

seiko_8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
RedmiNote 3s
Konular
2
daha 1gün bile kullanmadım miui 7 yüklüydü 8.1.1 güncelleme var dedi indir dedm yüzde 66 gibiyken ayarlandan bölgeyi tayvandan türkiye ye çevirdim sonra güncelleme indirme işlemi tamamlandı dedi reset at çıktı restart deyince kaldı sonra bende uğraştım ama hala kalıyor ne yaptımsa internette uygualamalar fln beceremedim. daha kullanamadan çöktü cihaz eskisi gibi de değil recovery mod fln yok içinde içine dosya atıpde install da zip fln diyeyim anlamadm muinin unlock işlemini yaptm o da 10gün diyo onay bekliyor sanırım

Oyla:

seiko_8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
RedmiNote 3s
Konular
2
yazılım yükleme aşamasında kaldıgı için önceki sürümde çalışmıyor bu sebeple telefon yazılımsız kaldı gibi birşey oldu galiba dowload mod deyip usb ile bağlayınca görmüyor pc bir tek fastboot da algılıo birde recovery mod da pc bir tek taşınabilir aygıt olarak gördüğü içinde ne yapsam beceremedim cmd ile uğraştım iyice bozmuş da olabilirm anlamadım ama tel sapasağlam herşeyi donanımsal olarak çalışıyor yani içine bir şklde birşey yüklenmesi sağlanabilir diye düşünüyorum ztn herhangi bi bootloader yada recovery mod yükleyebilsem eski usul tarzı cm12-13 gibi şeyler kurabilirim yada tekrar mi yazılımı kurulur

Oyla:

xtrem06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi9 lite
Konular
2
Deep flash kablo ile edl moda alıp yeniden miflash ile yazılım atmalısın ;)

Oyla:

seiko_8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
RedmiNote 3s
Konular
2
deep flash kablosu olan biri yardımcı olamaz mı yoksa youtube de ki videodan bu kablodan mı yapmam lazım

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
deep flash kablosu olan biri yardımcı olamaz mı yoksa youtube de ki videodan bu kablodan mı yapmam lazım

Hocam bootloader onayı geldiğinde fastboot ile rom yüklemesi yapabilirsiniz. Eğer bekleyemem derseniz EDL kablo ile cihazı EDL moduna alıp rom yüklemeniz gerekli...

Bazı cihazlar kilit kapalı olsa da fastbbottayken adb üzerinden adb reboot edl komutu verildiğinde edl'ye geçebiliyor. Bunu da deneyebilirsiniz.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Konuları lütfen ilgili alanlara açalım. Tanışma bölümünde böyle bir sorun yazılacağını kimse tahmin etmez. Dolayısıyla belki de size çoktan yardımcı olabilecek birisi mesajlarınızı hiç görmemişti.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt