Yardım Redmi Note 3 Mediatek Türkçe ROM

Harun Bingol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
2
Selam arkadaslar, cihazi 2016 yilinda bir arkadasim Cinden getirdi, cihazi kullanmak icin actigimda gordumki cihazda iki dil secenegi var Cince ve Ingilizce ayrica Google Playde yok, boyle oluncada cihazi hic kullanamadim maalesef geldigimi gibi kaldirdim simdi kullanmak istiyorum yardimci olurmusunuz Turkce dil secenegi ve Google Play nasil yukleyebilirim?

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Selam arkadaslar, cihazi 2016 yilinda bir arkadasim Cinden getirdi, cihazi kullanmak icin actigimda gordumki cihazda iki dil secenegi var Cince ve Ingilizce ayrica Google Playde yok, boyle oluncada cihazi hic kullanamadim maalesef geldigimi gibi kaldirdim simdi kullanmak istiyorum yardimci olurmusunuz Turkce dil secenegi ve Google Play nasil yukleyebilirim?

Öncelikle hoşgeldiniz Foruma.
Sorununuz ile alakalı yapmak istediğiniz işlemler Forum üzerinde cihazınıza ait konular içinde mevcut.

Rehber - Redmi Note 3 Bootloader Açmadan TÜRKÇE Rom Yükleme Anlatım

Oyla:

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
harun dostum nerede oturuyorsun istanbul da isen sana yardımcı olabilirim.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır. Kuralına göre başlık yeniden düzenlendi.

Oyla:
Üst Alt