Rehber Redmi Note 3 Hard Brickden Kurtarma Anlatımı Resim Anlatım

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
arkadaşlar konuda eksik anlatılan yanlar var benimde onu çözmem 1 günümü aldı . İndirilen rom dosyasını rardan çıkartıp dosya uzantısının sonuna .tar eklemeniz gerekiyor (yani tar uzantılı indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartıp tekrar onun sonan tar eklemeniz gerek . ) bunu yapmak içinde klasör seçenekleri ayarlarından görünüm sekmesi altındaki ''bilinen dosya türleri için uzantıları gizle'' seçeneğindeki tiki kaldırıp kaydetmeniz gerekiyor . daha sonra o dosya winrar ile açılır içinde images klasörü var onun içinde konuda anlatılan dosyalar var . Belki çoğunuz benim gibi indirip hani bu dosya nerede diyeceksiniz . İşte bu önemli kısım eksik yada yanlış anlatıldığı için sizlerde benim gibi gerekli dosyaları bulamayacaksınız....

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
arkadaşlar konuda eksik anlatılan yanlar var benimde onu çözmem 1 günümü aldı . İndirilen rom dosyasını rardan çıkartıp dosya uzantısının sonuna .tar eklemeniz gerekiyor (yani tar uzantılı indirdiğiniz dosyayı rardan çıkartıp tekrar onun sonan tar eklemeniz gerek . ) bunu yapmak içinde klasör seçenekleri ayarlarından görünüm sekmesi altındaki ''bilinen dosya türleri için uzantıları gizle'' seçeneğindeki tiki kaldırıp kaydetmeniz gerekiyor . daha sonra o dosya winrar ile açılır içinde images klasörü var onun içinde konuda anlatılan dosyalar var . Belki çoğunuz benim gibi indirip hani bu dosya nerede diyeceksiniz . İşte bu önemli kısım eksik yada yanlış anlatıldığı için sizlerde benim gibi gerekli dosyaları bulamayacaksınız....
Hocam her MiFlash konusunda indirilen dosyalar açıldıktan sonra images klasörünü görene kadar tekrar zipten çıkarmanız gerekiyor diye uyarıyoruz. Winrar yerine 7zip kullanırsanız uzantılarında problem yaşamazsınız.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
işte orda gerekli detaylar söylenmemiş çünkü direk yabancı siteden alıntı yapılıp türkçeleştirilmiş sadece . burda kendi deneyim öneri ve çözümlerinizin yazılması aynı sıkıntıları yaşayan insanların işini kolaylaştıracaktır..
iyi akşamlar

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
hard brick olduktan sonra eğer telefon unlock bootloader statüsündeyse dosya isminin sonunda ''sign'' eki bulunan yani orjinal diye tabir ettiğimiz stock yazılımı yükledikten sonra ( developer yada stabil farketmez ) cihazı unlock yapana kadar başka bir türkçe yada modifiye edilmiş rom yüklenmiyor bilginize....

gremnin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
2
Teşekkürler sorun çözüldü benimde. elebasi7102’nin verdiği SP Flash Tool’u kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

rasim535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Öğretmen
Konular
2
yapmayanların yapamama sebebi kesinlikle flash tool sürümü...

maylo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bayram
Cihazım
redmi note 2
Konular
14
Peki bende note 3 mtk var recovery ve fastmod da bile açılmıyor bootloder kilidi açık...

58yusuf1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rom
Cihazım
Resmi Note 3
Konular
17
rick olduktan sonra eğer telefon unlock bootloader statüsündeyse dosya isminin sonunda ''sign'' eki bulunan yani orjinal diye tabir ettiğimiz stock yazılımı yükledikten sonra ( developer yada stabil farketmez ) cihazı unlock yapana kadar başka bir türkçe yada modifiye edilmiş rom yüklenmiyor bilginize...
helal sana

Üst Alt