redmi note 3 cihazımı eki android sürümüne düşürmek

bydoktorss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
note3 pro
Konular
2
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu iyi oyukup bilgili arkadaşlarımızın yardımlarınızı rica ederim.

NOTE 3 PRO cihazıma format atmak isterken içndeki androidi sildik daha sonra android surum bulup indiirp yukledik ama yuklemiş olduğumuz surum 9 8.1.11 BETA sürümü bu surumde ıng çince mevcut TÜRKÇE DİL seçeneği yok bunun için bu surumu telefonumdan tamamen silmek istiyorum ama bir turlu bunu başaramadım yardımlarınızı rica ederim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu iyi oyukup bilgili arkadaşlarımızın yardımlarınızı rica ederim.

NOTE 3 PRO cihazıma format atmak isterken içndeki androidi sildik daha sonra android surum bulup indiirp yukledik ama yuklemiş olduğumuz surum 9 8.1.11 BETA sürümü bu surumde ıng çince mevcut TÜRKÇE DİL seçeneği yok bunun için bu surumu telefonumdan tamamen silmek istiyorum ama bir turlu bunu başaramadım yardımlarınızı rica ederim.
Bu sürümü nasıl yüklediniz telefondan mı bilgisayardan mı ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bilgisayardan yukledım hoca
Tamam şimdi şu listeden cihazınıza uygun yazılımı indip yine aynı şekilde yükleyin

Yanında Global Stable versiyon yazıcak cihazınıza uygun olanı bulup indirin

bydoktorss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
note3 pro
Konular
2
Tamam şimdi şu listeden cihazınıza uygun yazılımı indip yine aynı şekilde yükleyin

Yanında Global Stable versiyon yazıcak cihazınıza uygun olanı bulup indirin
indirdim hata veriyor anamadım burdada chına surumu var global surumu yok napmam gerekli

Üst Alt