Yardım Redmi note 13 pro plus WhatsApp sorunu

McClain53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Note 13 pro+
Konular
2
Bundan 1.5 ay önce sabah uyandığımda whatsappa girdim ve karşıma "Sohbet geçmişini geri yükle" ekranı çıktı. Yedeklemem olmasına rağmen geri yükle dediğimde yüklemeyi yapmadı tüm yazışmalar silindi. Uygulamayı silip tekrar yükledim yine de olmadı. Şimdi bugün tekrar aynısı oldu ama bu sefer son 12 saatlik konuşmalar gitti gerisini geri yükledi. Bu neden olur nasıl çözülür yaşayan var mı ?

balbes1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
11t pro
Konular
1
benimde başımda bu bela her şey hyperos yüklememle başladı. 2 haftadır çözemedim sorunu. 11T PRO

aliyol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
13tpro
Konular
0
Bundan 1.5 ay önce sabah uyandığımda whatsappa girdim ve karşıma "Sohbet geçmişini geri yükle" ekranı çıktı. Yedeklemem olmasına rağmen geri yükle dediğimde yüklemeyi yapmadı tüm yazışmalar silindi. Uygulamayı silip tekrar yükledim yine de olmadı. Şimdi bugün tekrar aynısı oldu ama bu sefer son 12 saatlik konuşmalar gitti gerisini geri yükledi. Bu neden olur nasıl çözülür yaşayan var mı ?
Whatsapp business yükledim sorunum çözüldü.

Logan8877

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
128
Tahminimce sonradan hyperos alan telefonlarda bir eksik oluyor fabrika çıkış hyperos telefonlar bu konuda kusursuz 👍

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
50
WhatsApp beta kullanıcı iseniz bu hatayı veriyor serverlerde sıkıntı var galiba benim eşimle olan 1 senelik mesajlarım gitti :( business olayını sonradan gördüm ama iş işten geçti dediğim gibi beta sürümde oluyor bu hata

Logan8877

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
128
WhatsApp beta kullanıcı iseniz bu hatayı veriyor serverlerde sıkıntı var galiba benim eşimle olan 1 senelik mesajlarım gitti :( business olayını sonradan gördüm ama iş işten geçti dediğim gibi beta sürümde oluyor bu hata
Benimde kız arkadaşımla olan 2.5 yıllık mesajlar gitti 😔

Üst Alt