Yardım Redmi Note 13 Pro Plus ROM

BerkayBSK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro+
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar Redmi Note 13 Pro Plus cihaz aldık çift hat direnç kayıtlı şuan ındıa rom yüklü içerisinde Bl Kilidini açmayı deniycem ve daha sonrasında sizce başka bi rom atmalımıyım yoksa ındıa romunda kalmalımıyım arkadaşlar herhangi önerebileceğiniz bi rom varmı sizce ne yapayım ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei işleminden sonra gereksiz yere hint romu yüklemişler globalde de çalışıyordu. Kilit açabilirseniz istediğiniz romu yüklersiniz. Ama açabileceğinizi sanmıyorum.

Oyla:

BerkayBSK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imei işleminden sonra gereksiz yere hint romu yüklemişler globalde de çalışıyordu. Kilit açabilirseniz istediğiniz romu yüklersiniz. Ama açabileceğinizi sanmıyorum.
Hocam bende anlamadım ilk defa karşılaştım bununla genelde Global rom yüklü gelirdi ama hint romu yüklemişler tamam romda bi sıkıntı yok ama global rom daha iyi gibi geliyor bana yinede sormak istedim peki açabilirsem bl kilidini zannetmiyorum ama sizce global rommu yükleyim? Birde kilidi kendim açamazsam ücretli açtırabilirim değilmi hocam ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam bende anlamadım ilk defa karşılaştım bununla genelde Global rom yüklü gelirdi ama hint romu yüklemişler tamam romda bi sıkıntı yok ama global rom daha iyi gibi geliyor bana yinede sormak istedim peki açabilirsem bl kilidini zannetmiyorum ama sizce global rommu yükleyim? Birde kilidi kendim açamazsam ücretli açtırabilirim değilmi hocam ?
O cihazda kilit artık ücretlide açılmaz. Ama yetkili hesap ile uzak bağlantıyla global rom yükleriz onda sıkıntı yok..

Oyla:

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
1
hocam merhabalar,
redmi note 13 pro+ cihaza direnç kayıt attırdıktan sonra mi flash ile kilit açılmadan global rom yükleyebilir miyim?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
ama stock rom hocam sonuçta
soruyorsunuz cevabı beğenmiyorsunuz. Daha iyi bir teklifim var. Sormayın yüklemeyi deneyin.. Sizin için en inandırıcı cevaba bu şekilde ulaşabilirsiniz..

Oyla:

BerkayBSK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O cihazda kilit artık ücretlide açılmaz. Ama yetkili hesap ile uzak bağlantıyla global rom yükleriz onda sıkıntı yok..
Anladım Hocam çok teşekkür ederim duruma göre bakıyımda sizinle iletişime geçeyim ozaman :) Hocam son sorum birde bu india romda kalsa cihaz herhangi bi sıkıntı olurmu veya sorun sayın hocam.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Anladım Hocam çok teşekkür ederim duruma göre bakıyımda sizinle iletişime geçeyim ozaman :) Hocam son sorum birde bu india romda kalsa cihaz herhangi bi sıkıntı olurmu veya sorun sayın hocam.
nfc çalışmaz. Lazım değilse kullan gitsin..

Oyla:
Üst Alt