Soru Redmi Note 13 Pro Plus direnç ile kayıt

FikretAdil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fikret Adil
Cihazım
Xiaomi 13 T
Konular
7
Arkadaşlar merhaba.
Redmi note 13 pro plus almayı düşünüyorum. Acaba bu cihazlara direnç ile imei atılabiliyor mu ?
Bazı sitelerde hala kayıt işleminin mümkün olmadığını söylüyor.
Yaptıran kullanan var mı ?

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.
Redmi note 13 pro plus almayı düşünüyorum. Acaba bu cihazlara direnç ile imei atılabiliyor mu ?
Alırsan bile hocam sakın çin sürümü alma global Türkçe al kayıt olur büyük ihtimalle çünkü MTK işlemci

mesut71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
imei atmayı geçtim daha bootloader kilidini açamadık, ingilizce kullanıyoruz, global bulabirsen al yoksa şimdilik girme bu telefona

Realakyoll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
RedmiNote13PRO+
Meslek
MEMUR
Konular
1
herkese selamlar redmi note 13 pro plus 5g 12+512 global cihaz aldım ama direnç henüz yok diyoriar istanbul içi direnç işi yapacak varsa buradan yanıtlayabilir mi ve dirençde sebeke nfc gibi olayların gittigi söyleniyor

zaho66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zahid
Cihazım
redminote13P+
Konular
5
şuan işlem yapılmıyor ben de araştırdım bekliyeceğiz .alırken global Türkçe olanı tercih mantıklı çin olan elinde patlar alanın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba.
alırsan ümraniye de Furkan İletişim var adamlar teknik servis desteğide yapıyorlar.ömür boyu yazılımsal destek işlemler ücret alınmıyor direnç değişimi ücretli

emrahhakarr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
mi8
Konular
0
çin olanından aldım maalesef fakat bootloader kilidini açana kadar çok uğraştırdı. mi commity den izin alacaksın cihazdan izin alacaksın bilgisayardan izin alacaksın üstüne 15 gün bekletti ama en sonunda kiliti açtım

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
çin olanından aldım maalesef fakat bootloader kilidini açana kadar çok uğraştırdı. mi commity den izin alacaksın cihazdan izin alacaksın bilgisayardan izin alacaksın üstüne 15 gün bekletti ama en sonunda kiliti açtım
Nasıl açtınız hocam ben açamadım bir türlü cihazı hala İngiliz ve kullanıyorum

emrahhakarr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
mi8
Konular
0
Nasıl açtınız hocam ben açamadım bir türlü cihazı hala İngiliz ve kullanıyorum
mi comminty globalden izin alarak yaptim fakat şuan Çin'de serverlar kapalı bahar tatilindeler diye bi şey okumuştum. serverlar acilana kadar kilidi acamazsın. beklemeni tavsiye ederim

757metin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
1
mi comminty globalden izin alarak yaptim fakat şuan Çin'de serverlar kapalı bahar tatilindeler diye bi şey okumuştum. serverlar acilana kadar kilidi acamazsın. beklemeni tavsiye ederim
Anladım hocam bekliyoruz zaten de İngiliz ce çince karışık cihaz tad vermiyor pek

Realakyoll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
RedmiNote13PRO+
Meslek
MEMUR
Konular
1
şuan işlem yapılmıyor ben de araştırdım bekliyeceğiz .alırken global Türkçe olanı tercih mantıklı çin olan elinde patlar alanın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

alırsan ümraniye de Furkan İletişim var adamlar teknik servis desteğide yapıyorlar.ömür boyu yazılımsal destek işlemler ücret alınmıyor direnç değişimi ücretliİ
15 inde Global olan cihazı kapalı kutu Olarak Temin Ettim Cihaz bu fiyata çok harika direnç bekliyoruz global için bl klidi açmalı mıyım dirençli değişim için yoksa 8 ay sonra mı açayım...

Üst Alt