Yardım Redmi note 13 pro kamera kalitesi ve donma hakkinda

Painkiller

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baris
Cihazım
Mi 9t mi box
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.3.0.UNFMXM
Telefon Modeli
Redmi.note 13 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar. Redmi note 13 pro sahibiyim. Cihazi hepsiburada uzerinden aldim Türkiye garantili. Kamera inanilmaz kotu ve odak noktasini hep arka plan yapiyor. Gunduz isikli cekimlerde bile objeyi ya da kisiyi netlemiyor. Video cekmek.istedigimde bazen kayit kesik kesik oluyor. Genel olarak telefonda bir donma sorunu var. Hep kesik kesik. Ayrica nfc calismiyor. Bundan once heo xiaomi.kullandim fakat bu telefon tam.bir hayal kirikligi. Bazen instagram da ekran kaydirirken refleks gibi kaydirdigim noktaya ekran geri donuyor. Nadil cozum uretebilirim.destek olabilirseniz cok sevinirim umarim.yazilimsaldir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Aldığınız satıcının linkin atar mısınız? İthalatçı garantili almış olabilirsiniz, onlarda IMEI veya romla ilgili işlemler oluyor, o yüzden sıkıntı oluyor. Öyle bir durumda iade edip Xiaomi Türkiye garantili almanızı tavsiye ederim.

Oyla:

Painkiller

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baris
Cihazım
Mi 9t mi box
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada saticisindan almistim.ama ne yazik ki iade sureci gecti. Xiaomi turkiye garantili zaten urun. Yazilimsal olabilir mi bu durum

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Hepsiburada saticisindan almistim.ama ne yazik ki iade sureci gecti. Xiaomi turkiye garantili zaten urun. Yazilimsal olabilir mi bu durum
Sıfırlama yapmanızda fayda var o zaman. Ayrıca ithalatçı garantili ürünlerde IMEI'ye müdahale mevcutsa her zaman iade hakkınız var, yasal bir şey değil çünkü.

Oyla:
Üst Alt