Yardım Redmi Note 13 Pro+ İçin Rom Önerisi

furkandesu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
M2101K6P
Konular
5
Çinden alınma Note 13 Pro Plus+ cihazım var ve bildiğiniz gibi türkçe değil ve play store yok. bl kilidi kapalı bu telefonun bl kilidini açmayı başarırsam veya ücretli açtırırsam sonrasında atacağım en ideal rom hangisi olur. Hangi romu attırmam gerekiyor indian rom dışında diğer romların çin telefonlarına olmadığı söyleniyor . direnç atsam rom konusunda sıkıntı yaşar mıyım. bilen hocalarım yardımcı olup bilgilendirirse sevinirim

Nostradamus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Çinden alınma Note 13 Pro Plus+ cihazım var ve bildiğiniz gibi türkçe değil ve play store yok. bl kilidi kapalı bu telefonun bl kilidini açmayı başarırsam veya ücretli açtırırsam sonrasında atacağım en ideal rom hangisi olur. Hangi romu attırmam gerekiyor indian rom dışında diğer romların çin telefonlarına olmadığı söyleniyor . direnç atsam rom konusunda sıkıntı yaşar mıyım. bilen hocalarım yardımcı olup bilgilendirirse sevinirim
Ben denedim İndian rom dışındaki romlar olmuyor
Bir arkadaş en son sürümlerini değil de bir alt sürümleri yüklemiş
Şahsen denemedim

floast

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi 13 Pro +
Meslek
Serbest
Konular
37
Merhaba cihaziniz hayırlı olsun
Bu cihaz icin Bl kilidi acmak biraz şans işi gibi eğer Çin cihazi ise tam işkence ancak şu anda önerilen direnc+cift sim kayit+global rom yükleme ve sayesinde güncelleme alıyor

furkandesu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
M2101K6P
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben denedim İndian rom dışındaki romlar olmuyor
Bir arkadaş en son sürümlerini değil de bir alt sürümleri yüklemiş
Şahsen denemedim
hocam bl açabilirsem deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba cihaziniz hayırlı olsun
Bu cihaz icin Bl kilidi acmak biraz şans işi gibi eğer Çin cihazi ise tam işkence ancak şu anda önerilen direnc+cift sim kayit+global rom yükleme ve sayesinde güncelleme alıyor
son çare zaten o herkes gibi ben de cihazı açtırmak istemiyorum ama direnç atacam gibi

Üst Alt