Yardım Redmi Note 13 Pro+ HyperOs Isınma

uakyollu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
mi
Konular
1
Bir hata ettim ve HyperOs 1.0.1.0 dan 1.0.4.0 Global Sürüme Güncelledim. Daha önce hiç olmamasina rağmen telefon şu an isiniyor ve çok rahatsizlik veriyor. Fabrika verilerine döndürdüm sonuç degismedi. Allah rizasi için biri bana yardım etsin bu güncelleme resmen telefonu bozdu internette basit programlarda bile isiniyor durduk yere. Diğer konularda arkadaslar miui 14 un hyperOs dan daha stabil olduğunu söylemiş. Ben 1.0.1.0 a bile raziyim geri dönmenin hiçbir yolu yok mu? Bootloader kapalı cihaz yurtdışı imei islenmedi direnç yok, yetkili hesap kredi vs. bahsediyorlar ama tam anlayamadım. Acil sürüm dusurmek istiyorum arkadaslar yardimci olun.

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Bir hata ettim ve HyperOs 1.0.1.0 dan 1.0.4.0 Global Sürüme Güncelledim. Daha önce hiç olmamasina rağmen telefon şu an isiniyor ve çok rahatsizlik veriyor. Fabrika verilerine döndürdüm sonuç degismedi. Allah rizasi için biri bana yardım etsin bu güncelleme resmen telefonu bozdu internette basit programlarda bile isiniyor durduk yere. Diğer konularda arkadaslar miui 14 un hyperOs dan daha stabil olduğunu söylemiş. Ben 1.0.1.0 a bile raziyim geri dönmenin hiçbir yolu yok mu? Bootloader kapalı cihaz yurtdışı imei islenmedi direnç yok, yetkili hesap kredi vs. bahsediyorlar ama tam anlayamadım. Acil sürüm dusurmek istiyorum arkadaslar yardimci olun.
Hocam aynı telefona daha 2 gün önce Global 1.0.4.0.UNOMIXM versiyona güncelledim. Arkadaşımın cihazındaki aşırı şarj gitmesi ve ısınma sorunu bugün itibariyle çözüldü. İsterseniz tekrar fabrika ayarlarına alın ve google hesabınız yada mi hesaptan yedek yüklemeden yeni cihaz olarak kurulum yapın. Gereksiz uygulamaları kaldırın, ayarlar-gizlilik bölümündeki teşhis ve reklam hizmetlerini de kapatın. Bir de en az 2 hafta bekleyin yeni yazılım cihaza otursun optimize ediyor kendini. Cihaz şu anda yağ gibi akıyor, güncellemede sorun yok.

Üst Alt