Yardım Redmi note 13 pro + Fake Roma dönme

Harunkaya75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Harun
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.8 China
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar, telefonumdaki fake romdan kurtulup globale geçmek için çin sürümü rom indirdim ve edl ile flashladım ama hala mi kilit açmada hata veriyor yapacak birşey yok gibi tekrardan fake roma dönmek istiyorum malum çin romunda google uygulamaları ve türkçe dil desteği yok edl kredim bulunmakta bana telefonum için rom verebilir misiniz

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Fake roma dönmeyiniz(şiddetle söylüyorum)Fake rom da kullanıcıların bilgileri çalınıyor,uzaktan telefon kontrol ediliyor.Fake rom kurmayınız.Mi kilit açma hatasını düzeltmek içinde buradaki hocalardan yardım isteyebilirsiniz

Oyla:

Harunkaya75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Harun
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fake roma dönmeyiniz(şiddetle söylüyorum)Fake rom da kullanıcıların bilgileri çalınıyor,uzaktan telefon kontrol ediliyor.Fake rom kurmayınız.Mi kilit açma hatasını düzeltmek içinde buradaki hocalardan yardım isteyebilirsiniz
Çok tesekkür ederim zaten bu durum sebebiyle çin romuna geçtim bi anlik yazmisim yetkili hesap ile açtirtacagim

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Çok tesekkür ederim zaten bu durum sebebiyle çin romuna geçtim bi anlik yazmisim yetkili hesap ile açtirtacagim
Sunuculardan unlock oluyor maliyeti yüksek bir işlem bence yazılım vb. İşlerle uğraşmıyor rom değiştirmekle ilgilenmiyor iseniz.

Direnç işlemi yaptırıp rom global rom yükleme işlemi yaptırın.

Daha az maliyetli olur.

Oyla:

dgkgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kagan
Cihazım
redmi 4x
Konular
0
Biraz detay verir misiniz? Hangi uygulama veya yöntemle yapılıyor, kaynağınız nedir? Mecbur kullanıyoruz, telefonda bankacılık uygulamaları vs yüklü fake rom dan çıkmak dışında ne yapılabilir?

Oyla:
Üst Alt