Yardım Redmi note 13 pro+ ekran parlaklığı kendi kendine azalıp artıyor.

McClain53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Note 13 pro+
Konular
1
Cihazı alalı 1 ay oldu daha önce de android kullanıyordum. Xioami de kullandım uzun süreler bu sorunla daha önce yine xioami ile karşılaştım ama yine çözemedim. Otomatik parlaklık vs herşey kapalı olmasına rağmen ekran parlaklığı kendi kendine azalıp artıyor. Bunu nasıl çözeceğim?

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Cihazı alalı 1 ay oldu daha önce de android kullanıyordum. Xioami de kullandım uzun süreler bu sorunla daha önce yine xioami ile karşılaştım ama yine çözemedim. Otomatik parlaklık vs herşey kapalı olmasına rağmen ekran parlaklığı kendi kendine azalıp artıyor. Bunu nasıl çözeceğim?
Cihaz ısındığı zaman mı kısıyor yoksa normal de mi ?

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
benim poco f3 de aynı hocam miui 14 insta reels izlerken bazı videolarda sıcak renk parlak bazılarında soguk oluyo sadece instada yapıyor bendede hala çözüm bulamadım

Üst Alt