Soru Redmi note 13 pro bootloader açık cihaza hyperos recovery yüklenebilir mi?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Merhabalar. Redmi note 13 pro kullanıyorum, bootloader açık. Cihaza hyperos geldi ancak recovery olarak geldi. Ben hyperos'u telefonuma recovery şeklinde yükleyebilir miyim? Yoksa fastboot halini mi beklemeliyim bootloader açık olduğu için?

aykuticmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykuticmez
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Bootloader kilidi açık aynı cihaza isim degistirme yöntemi ile hindistan Roma recovery hyperos yükledim soruzsuz kullaniyorum.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Bootloader kilidi açık aynı cihaza isim degistirme yöntemi ile hindistan Roma recovery hyperos yükledim soruzsuz kullaniyorum.
Nasıl yaptınız anlatabilir misiniz? Çünkü fastboot modu hyperos da çok geç çıkıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsmini ne olarak değiştirdiniz? Değiştirince ayarlardan normal yükleyebiliyor muyuz?

aykuticmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykuticmez
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Ayarlar kismandan en son paketi indir diyoruz indirdikten sonra ismini A.zip olarak değiştiriyoruz sonra hyperos recovery dosyasını hyperos.fan sitesinden telefona ait garnet için recovery dosyasını indirin ismini B.zip olarak değiştirin. Tekrar ayarlar kısmında güncelleştirme paketini a.zip olanı seçin dosyalar dogrulaniyor kısmında dosya ismini c.zip olarak değiştirin sonra b.zip dosyasının ismini a.zip olarak degistirmek gerekiyor bu işlemi biraz hızlı yapmak gerek sonra telefon sonra tekrar başladığında kurulum bitmis oluyor. Aslında YouTube da ismin degistirme ile ilgili videolar var biraz karışık gelebilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-17-14-59-13-073_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-03-17-14-59-13-073_com.android.updater.jpg
    168,2 KB · Görüntüleme: 20

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Ayarlar kismandan en son paketi indir diyoruz indirdikten sonra ismini A.zip olarak değiştiriyoruz sonra hyperos recovery dosyasını hyperos.fan sitesinden telefona ait garnet için recovery dosyasını indirin ismini B.zip olarak değiştirin. Tekrar ayarlar kısmında güncelleştirme paketini a.zip olanı seçin dosyalar dogrulaniyor kısmında dosya ismini c.zip olarak değiştirin sonra b.zip dosyasının ismini a.zip olarak degistirmek gerekiyor bu işlemi biraz hızlı yapmak gerek sonra telefon sonra tekrar başladığında kurulum bitmis oluyor. Aslında YouTube da ismin degistirme ile ilgili videolar var biraz karışık gelebilir.
Çok karışık hocam bune ya? Bootloader açıkken en iyisi fastboot modunu beklemek çünkü ben kendime güvenmiyorum açıkçası :D

Üst Alt