Yardım Redmi note 13 pro 5g yardim

lckdoram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
Niye 13 pro
Konular
1
Arkadaşlar selam,

Redmi note 13 pro 5g cihazım var. Bootloader kilidi açmak için başvuru yapamıyorum. Kilit açık diyor ayarlardan bakınca. Ama telefonu kapatıp açarken ekran da gelmiyor kilit işareti. Ufak arastirma yaptim fake rom olabilir diyor güncelleme gelmesi için bakıyorum güncelleme kayıtlarına erisim iznin yok diyor. Çözümü nedir kafayı yemek üzereyim.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Bu cihazı kullananların hepsi aynı dertten muzdarip fake rom var maalesef, hiç uğraşma aldığın yerle görüş yetkili hesapla kilidi açtır yada başka cihaza geçiş yap yoksa şu an bl nin başka açılma yolu yok kendin açtırmaya kalkarsan da ekstra para verip yetkili hesap ile açtırabilirsin oda tuzlu biraz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu cihazı kullananların hepsi aynı dertten muzdarip fake rom var maalesef, hiç uğraşma aldığın yerle görüş yetkili hesapla kilidi açtır yada başka cihaza geçiş yap yoksa şu an bl nin başka açılma yolu yok kendin açtırmaya kalkarsan da ekstra para verip yetkili hesap ile açtırabilirsin oda tuzlu biraz.
Söylediğiniz çözüm doğru ama aldığı yerinde o kilidi açacak yetkisi yok o da ücretli yaptıracak ve cihaz sahibine yansıtacak. O ücreti karşılayabilecek kadar da kar marjı yok zaten bu cihazda o yüzden her türlü ücretli yapılacak bir işlem.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Söylediğiniz çözüm doğru ama aldığı yerinde o kilidi açacak yetkisi yok o da ücretli yaptıracak ve cihaz sahibine yansıtacak. O ücreti karşılayabilecek kadar da kar marjı yok zaten bu cihazda o yüzden her türlü ücretli yapılacak bir işlem.
Tabi aldığı yer önemli benim aldığım kişi açtı sıkıntı olmadı.

lckdoram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi
Cihazım
Niye 13 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis bu her cihazda mi böyle yoksa tek tük çıkıyor mu bu sorun. Çünkü aynı adamdan iki tane redmi note 13 pro 5g cihaz aldım. Diğer cihazda kilit açma başvurusu yapabildik sadece bu elimdeki cihazda böyle sorun oldu. Diğer cihazda kilit açılınca fastboottan ona sorunsuz orjinal yazılım yükleyebilirim değil mi hyperos? H.kadioglu sfkk

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Reis bu her cihazda mi böyle yoksa tek tük çıkıyor mu bu sorun. Çünkü aynı adamdan iki tane redmi note 13 pro 5g cihaz aldım. Diğer cihazda kilit açma başvurusu yapabildik sadece bu elimdeki cihazda böyle sorun oldu. Diğer cihazda kilit açılınca fastboottan ona sorunsuz orjinal yazılım yükleyebilirim değil mi hyperos? H.kadioglu sfkk
fake rom yüklü cihazlarda başvuru ile kilit açılmıyor. Neden fake rom var? fake rom nedir Sorularının cevabı profilimde mevcut inceleyebilirsiniz..

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Kilit açıldıktan sonra sıkıntı yok yükleyebilirsin ama ben ilk denememde olmadı cihaz sıkıntı çıkardı sonra imei gitti yeniden attırmak zorunda kaldım, forumda deneyenler değiştirenler var sorunsuz.

Üst Alt