Sohbet Redmi Note 13 Pro 5G ROM yükleme (dirençli)

note13pro5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
2
Redmi Note 13 Pro 5G cihazım var yeni direnç attirdim sim1 e atılmış IMEI. Fastboot rom kursam IMEI gider mi? Ve Sıfırlama hard reset yapsam gider mi iki soruma cevap verecek babayiğit hoca var mı teşekkürler H.kadioglu

kusify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Direnç kayıt var ise hard reset yapabilirsin. Miflash ile de rom kurabilirsin ki bootloader açık olması gerek.

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Direnç kayıt var ise hard reset yapabilirsin. Miflash ile de rom kurabilirsin ki bootloader açık olması gerek.
Lütfen yanlış bilgiler vererek bilgi kirliliğine sebep olmayın..

Redmi Note 13 Pro 5G cihazım var yeni direnç attirdim sim1 e atılmış IMEI. Fastboot rom kursam IMEI gider mi? Ve Sıfırlama hard reset yapsam gider mi iki soruma cevap verecek babayiğit hoca var mı teşekkürler H.kadioglu
Bu modelde sıfırlamada imei gider. sim1 kayıt yapıldıysa orjinal imeiler geri gelir..

AftPro

Elit üye
Premium Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
1
Sim 1 ile efs silinmeden yapıldıysa IMEI sifirlamada silinmez. Şahsen denedim

AftPro

Elit üye
Premium Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
1
Rom yuklemede silinmez demi hocam. Sıfırlama yapmadan direkt rom yuklucem
Yetkiliyle yapacaksanız, Modemi işaretlemezsen IMEI ve şebeke silinmez. Bl açıksa bilmiyorum blmacik cihaz hiç geçmedi elime

Son düzenleme:

note13pro5g

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yetkiliyle yapacaksanız, Modemi işaretlemezsen IMEI ve şebeke silinmez. Bl açıksa bilmiyorum blmacik cihaz hiç geçmedi elime
Bl açık cihaz parayla actirmistim 4 ay once. Direnç IMEI yeni attırdım. 2 gün oldu yeni rom kurmadım acaba gider mi şüpheliyim. Çünkü ne olur ne olmaz içimde şüphe var acaba kurulan yazılımda casus program var mı falan diye tereddütlerim var kaspersky ile taradım bişi çıkmadı ama yine telefoncu elinden geçtiği için guvenemiyo insan psikolojik olarak

AftPro

Elit üye
Premium Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
redmi 11
Konular
1
Bl açık cihaz parayla actirmistim 4 ay once. Direnç IMEI yeni attırdım. 2 gün oldu yeni rom kurmadım acaba gider mi şüpheliyim. Çünkü ne olur ne olmaz içimde şüphe var acaba kurulan yazılımda casus program var mı falan diye tereddütlerim var kaspersky ile taradım bişi çıkmadı ama yine telefoncu elinden geçtiği için guvenemiyo insan psikolojik olarak
Telefoncu içine midiag dışında birşey kurmaz. O da diag açabilmek için. Zannetmiyorum siz fazla evhamlısınız

Son düzenleme:
Üst Alt