Soru Redmi Note 13 pro 5g alacağım.

mithraizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Note12 pro 5g
Meslek
Tasarımcı
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Redmi Note 13 pro 5g
Telefon Modeli
Redmi Note 13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba forum sakinleri, Redmi Note 13 pro 5g alacağım fakat bilgim olmadığı için alırken nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Alırken rom olarak neyi tercih etmeliyim? Model olarak neye dikkat etmeliyim? Rica etsem yardımcı olabilir mi biri?

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Global cihaz bulabilirsen al ama global bulmak zor çin cihazı sıkıntılı, aldığın cihaz fake romlu bl kilidi kapalı olarak gelecek forumda bakabilirsin herkes kilit açmaya çalışıyor. bl kilidini açtırmak için ekstra ücret ödeyeceksin sonra cihazda hint romu hariç başka rom kullanamayacaksın şimdilik sonra bir yol bulunur mu bilmiyorum. Yok ben standart kullanıcıyım fake rommuş güncellemeymiş, farklı romları filan bilmem kurcalamam diyorsan alabilirsin fena cihaz değil.

Oyla:

mithraizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Note12 pro 5g
Meslek
Tasarımcı
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global cihaz bulabilirsen al ama global bulmak zor çin cihazı sıkıntılı, aldığın cihaz fake romlu bl kilidi kapalı olarak gelecek forumda bakabilirsin herkes kilit açmaya çalışıyor. bl kilidini açtırmak için ekstra ücret ödeyeceksin sonra cihazda hint romu hariç başka rom kullanamayacaksın şimdilik sonra bir yol bulunur mu bilmiyorum. Yok ben standart kullanıcıyım fake rommuş güncellemeymiş, farklı romları filan bilmem kurcalamam diyorsan alabilirsin fena cihaz değil.
Peki önerebileceğiz bir YD telefon var mı sorun çıkarmayacak veya çözümü basit olan? Poco x6 pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyla:

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Peki önerebileceğiz bir YD telefon var mı sorun çıkarmayacak veya çözümü basit olan? Poco x6 pro hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu cihazla ilgili bilgim yok biraz araştırmak lazım gerekirse yeni bir başlık aç forumda sıkıntısız yd cihaz diye ama note 13 serisi en sıkıntılı olan şu an bildiğim kadarıyla.

Oyla:
Üst Alt