Soru Redmi Note 13 Pro+ 5G - 23090RA98I - Yıllar Geçse de Bitmeyen Çile Band20

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
9
Merhaba,

Yine acele edip gittim 13 pro plus 5 g çin modeli bir telefon aldım ben bunu snapdragon zannediyordum ancak dimensity işlemci çıktı.
Alırken kayıt istemedim kayıtsız orjinal aldım kayıt işi ne durumda güncelleme olur mu aklımda bir dünya soru var ?
Ayrıca band 20 olmamasından dolayı ve ülkemizde yoğun band 20 kullanılmasından dolayı şebeke yönünde ciddi sıkıntı yaşıyorum.
Tüm bunları ele alınca açık konuşmak gerekirse canım çok sıkıldı sanırım bu son Xiaomi maceram olacak gerek Xiaomi'nin donanım anlamında ayrıştırması gerekse kayıt işlerini aşırı yokuşa sürmeleri beni markaya karşı tamamen soğuttu.
Kısacası bu cihazda diyelim direnç kayıt yaptık güncelleme alacak mı ? Ayrıca bu telefonun snapdragon işlemcili modeli hangisi piyasada ciddi bir bilgi kirliliği var biri diyor yok 5G ise snapdragondur ama örnek benim elimdeki telefon 5G ama snapdragon değil.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
sizin cihaz zircon. MTK işlemcili direnç ile kayıt olur. güncelleme sıfırlama yapılır. SD işlemci olan ise note 13 pro 5g garnet modeli. Her zaman arka kapağında CE simgesi olan global cihazları tercih ediniz..

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
9
sizin cihaz zircon. MTK işlemcili direnç ile kayıt olur. güncelleme sıfırlama yapılır. SD işlemci olan ise note 13 pro 5g garnet modeli. Her zaman arka kapağında CE simgesi olan global cihazları tercih ediniz..
Piyasa dimensity model kaynıyor. Şu band 20 olmayan sıkıntılı modelleri keşke hiç satmasalar.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Piyasa dimensity model kaynıyor. Şu band 20 olmayan sıkıntılı modelleri keşke hiç satmasalar.
Çinden çıkış 20 ile 150 dolar arası fiyat farkı olabiliyor. Çok para. Doğudaki kaçakçılar almasa ellerinde patlar ama onlarında umrunda olmuyor.

alemburda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
9
Çinden çıkış 20 ile 150 dolar arası fiyat farkı olabiliyor. Çok para. Doğudaki kaçakçılar almasa ellerinde patlar ama onlarında umrunda olmuyor.
Başıma bela oldu sıfır telefon çekmiyor Samsung s23 veya s24 alsam sanırım bu durumları yaşamazdım çünkü onlarda bildiğim kadarıyla ülke fark etmeksizin band20 var. Şimdi buna farklı romda bulmak dimensity işlemciden dolayı ölüm.

Üst Alt