Yardım Redmi Note 12S Youtube'da Kasma Sorunu

Kranowar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 12S
Konular
1
Redmi Note 12S cihazı yeni satın aldım. Telefonu sıfırlamama ve güncellememe rağmen Youtube'da ekranı kaydırırırken yorumlara bakarken takılma sorunu yaşıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Youtube önbelleğini ve verileri de temizledim.

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Hocam cihaz farklı ama elimde note 12 pro 5g yedek cihaz var uygulama ayarlarında pil tasarrufu kısıtlama yok seçeneğinde düzeldi bende

Kranowar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 12S
Konular
1
Hocam cihaz farklı ama elimde note 12 pro 5g yedek cihaz var uygulama ayarlarında pil tasarrufu kısıtlama yok seçeneğinde düzeldi bende
Hocam onu eklemeyi unutmuşum pil tasarrufu kısmını youtube için kapattım. O da işe yaramadı bende. Youtube Revanced yükledim onda dahi aynı sorun devam ediyor.

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Hocam bazı cihazlar 144 veya 120 Hertzde dahi olsa YouTube 60 Hertz çalışıyor konu video listedeyden akıcı görüntü yoksa normal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama da takılıp kalıyorsa uygulamayı kapatıp düzeliyorsa yine ayrı

Kranowar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 12S
Konular
1
Hocam bazı cihazlar 144 veya 120 Hertzde dahi olsa YouTube 60 Hertz çalışıyor konu video listedeyden akıcı görüntü yoksa normal
Videolarda değil sorun normal uygulama kasıyor mesela yorumlara bakacağım kaydırırıken 20 Fps gibi J7'den geçtim onda bile yoktu böyle bi sorun. 90Hz'den 60 Hz'e geçince arayüzde takılmaya başlıyor 60 Hz değilde sanki 30Hz gibi diyeyim.

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Videolarda değil sorun normal uygulama kasıyor mesela yorumlara bakacağım kaydırırıken 20 Fps gibi J7'den geçtim onda bile yoktu böyle bi sorun. 90Hz'den 60 Hz'e geçince arayüzde takılmaya başlıyor 60 Hz değilde sanki 30Hz gibi diyeyim.
Bence yeni güncelleme alınca düzelir ama kafaya koydum çözeceğim derseniz meşakkatli YouTube sistem uygulaması gömülü adb ile tamamen veri uygulama silmeniz temizlemeniz gerekmekte ardından play store dan yüklemeniz lakin sorununuz yeni güncelleme ile düzelir oldu da düzelmedi yazarsınız ortalama 2 ayda update veriyor YouTube

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Redmi Note 12S cihazı yeni satın aldım. Telefonu sıfırlamama ve güncellememe rağmen Youtube'da ekranı kaydırırırken yorumlara bakarken takılma sorunu yaşıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Youtube önbelleğini ve verileri de temizledim.
Hocam cihazda hyperos varsa geçmiş olsun optimizasyon o kadar kötü ki sistem arayüzü durduruldu gibi hatalar bile alanına biliyor güncelleyen tanıdıklarım bu cihaz için çok pişman bir an önce optimizasyon lazım note12s cihazına

Kranowar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 12S
Konular
1
Hocam cihazda hyperos varsa geçmiş olsun optimizasyon o kadar kötü ki sistem arayüzü durduruldu gibi hatalar bile alanına biliyor güncelleyen tanıdıklarım bu cihaz için çok pişman bir an önce optimizasyon lazım note12s cihazına
HyperOs kurulu umarım donanımsal bi sıkıntı yoktur sadece yazılım kaynaklıdır.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
HyperOs kurulu umarım donanımsal bi sıkıntı yoktur sadece yazılım kaynaklıdır.
Yok efendim miuida bu telefon biraz daha akıcı idi hyperos ilk alan telefonlardan olduğu için optimizasyonu kötü ola bilir ilerleyen dönemlerde düzelir inşallah

ekremunal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
5
Youtube 60fps çalışıyor.

Üst Alt