Yardım Redmi note 12 pro speed twrp yükledim acilmiyor

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Redmi note 12 pro Speed edition
Bootloader Kilidi
Açık
12 pro Speed edition modelini kullanıyorum internetten bu model e ait twrp yükledim ne telefon açıldı nede twrp açıldı redmi yazısında takılı kalıyor bu sefer poco x5 pro twrp sini yükledim twrp açıldı ama sistem açılmıyor yeni romda yükledim bu sefer twrp ekranı açılıyor hep Allah için note 12 pro Speed edition twrp si bilen yokmu telefon açılmıyor

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
????

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Sahip olduğunuz cihaz kullanıcısı fazla olmadığı için cevap verebilecek kişiler de az olacaktır ne yazık ki. Twrp ekranında format data ve full wipe yaparak romu temiz şekilde kurmayı denediniz mi, yoksa twrp ekranında herhangi bir sıfırlama yapmadan romu mu kuruyorsunuz?

Oyla:

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahip olduğunuz cihaz kullanıcısı fazla olmadığı için cevap verebilecek kişiler de az olacaktır ne yazık ki. Twrp ekranında format data ve full wipe yaparak romu temiz şekilde kurmayı denediniz mi, yoksa twrp ekranında herhangi bir sıfırlama yapmadan romu mu kuruyorsunuz?
Önce format yapmadan kurulum yaptım olmadı sonra wipe yaptım tüm dosyalar silindi yine açılmadı sonra global rom yükledim açıldı bı baktım eski sistem açıldı silinen herşey geri gelmiş hiç bir şey silmemis gibi eski sistem çalışıyor nasıl oldu bu anlamadim

Oyla:

hakan aslanbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Resmi note 12
Konular
0
12 pro Speed edition modelini kullanıyorum internetten bu model e ait twrp yükledim ne telefon açıldı nede twrp açıldı redmi yazısında takılı kalıyor bu sefer poco x5 pro twrp sini yükledim twrp açıldı ama sistem açılmıyor yeni romda yükledim bu sefer twrp ekranı açılıyor hep Allah için note 12 pro Speed edition twrp si bilen yokmu telefon açılmıyor
Selamlar başkan aynı cihaz bendede War. Twrp nereden yükledin sana zahmet link atsana. Beraber yaparım sonuçlardan seni haberdar ederim. Sende nasıl oldu. Ne gibi sıkıntılar çıktı. Numaranı ver haberleselim. Maksat birimizin başı yandi digerimizki yanması. Bu forumda tek ikimiz wariz speeed olarak

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
iyi forumlar hocam fastboot rom indirip mi flash ile flashlayın bu arada twrp yi ne için istiyorsunuz ?? root içinse farklı methodları var yanıt verirsen yardımcı olmak isterim

Oyla:
Üst Alt