Yardım Redmi Note 12 Pro Şebeke sorunu lütfen yardımcı olun.

ondertass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önder
Cihazım
İphone 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.3
Telefon Modeli
Red mi note 12 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba Xiaomi red mi note 12 pro cihazım var MIUI 14.0.3 yüklü sürekli wifi'den düşüyor.Mobil veriden düşüyor.Telefonu kullanamax hale geldim.Trendyoldan aldım imei sorgulattım sanırım kaçak telefonmuş satıcıya ulaşamıyorum garantiye yollayamıyorum kullanmayı göze aldım ama yine de olmuyor lütfen bilirkişi arkadaşlar yorum yapsın.Destekleriniz için teşekkür ederim.İyi forumlar.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Galiba satıcı mesajlarınıza cevap vermediği için ulaşamıyorsunuz?

Mesajınıza cevap verilmediğinde savcılığa suç duyurusunda bulunacağınızı alo maliyeye bilgi vereceğinizi ve THH yoluyla da iade alacağınızı belirten bir mesaj atın anında dönerler. Eğer dönmezlerse öncelikle edevletten hakem heyetine durumu belirten başvurunuzu yapın, 189numaralıtelefondan alo maliyeyi arayıp bilgi verin (ceza yazdıklarında siz de ödül kazanacaksınız) ve son olarak eğer üşenmezseniz savcılığa suç duyurusunda bulunun. THH ile paranızı alırsınız, 189 ile çok ciddi para cezası alırlar ve siz de ödül kazanırsınız, savcılık da ceza verecektir.

Son olarak TRENDYOL'dan telefon alınmaz... Almayın, aldırmayın boş yere mağduriyet yaratmayın.

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Merhaba Xiaomi red mi note 12 pro cihazım var MIUI 14.0.3 yüklü sürekli wifi'den düşüyor.Mobil veriden düşüyor.Telefonu kullanamax hale geldim.Trendyoldan aldım imei sorgulattım sanırım kaçak telefonmuş satıcıya ulaşamıyorum garantiye yollayamıyorum kullanmayı göze aldım ama yine de olmuyor lütfen bilirkişi arkadaşlar yorum yapsın.Destekleriniz için teşekkür ederim.İyi forumlar.
direk tüketici hakem heyetine yazın. sorununuz büyük ihtimalle çözülür

Oyla:
Üst Alt