HyperOS Redmi Note 12 Pro / Pro+ HyperOS

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
14
Endonezya beklemeye gerek var mı sizce çok bir farkı olduğunu düşünmüyorum ben
Endonezya kullandım pil tüketimi fazla diye, EEA ya geçtim şuan Taiwan kurup biraz zaman tanıyıp nasıl çalıştığına bakacağım 😃😊

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
14
Hocam bu cihaz için chine rom denediniz mi
Deneyimledim çok mükemmel bir rom, yani için de ki uygulamalar özelikleri Mi Ai, Xiaomi asistan gibi, müzik uygulaması, arama mesajlaşma uygulaması gibi daha bir çok farklı özelikler mevcuttur, alt bölümde saf android de olduğu gibi arama barı en alta mı ai destekli.
Batarya performansı konusun da zaten diyecek bir şey yok diğer romlara nazaran çok iyi gidiyor, adamlar sadece kendi ülkesi için geliştiriyor romları, Endonezya arama mesajlaşma uygulaması ile dahi arasın da fark var.
Global piyasaya aynı uygulamaları ve aynı romun çoklu dil halini yayınlasalar eminim ki şuan zirve de Xiaomi vardı.

Fakat Türkçe dil desteği olmadığı için uzun süre kalmadım, modül eklenebiliyor fakat ben hiç alışamam rootlu cihaza.

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Deneyimledim çok mükemmel bir rom, yani için de ki uygulamalar özelikleri Mi Ai, Xiaomi asistan gibi, müzik uygulaması, arama mesajlaşma uygulaması gibi daha bir çok farklı özelikler mevcuttur, alt bölümde saf android de olduğu gibi arama barı en alta mı ai destekli.
Batarya performansı konusun da zaten diyecek bir şey yok diğer romlara nazaran çok iyi gidiyor, adamlar sadece kendi ülkesi için geliştiriyor romları, Endonezya arama mesajlaşma uygulaması ile dahi arasın da fark var.
Global piyasaya aynı uygulamaları ve aynı romun çoklu dil halini yayınlasalar eminim ki şuan zirve de Xiaomi vardı.

Fakat Türkçe dil desteği olmadığı için uzun süre kalmadım, modül eklenebiliyor fakat ben hiç alışamam rootlu cihaza.
Evet hocam gerçekten stabil ben rootlayıp dil attım şuan kullanıyorum ve çok memnunum sadece sizin değerli görüşlerinizi duymak için sormuştum soruyu😊

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
Evet hocam gerçekten stabil ben rootlayıp dil attım şuan kullanıyorum ve çok memnunum sadece sizin değerli görüşlerinizi duymak için sormuştum soruyu😊
rootlu cihaz kullanmanın herhangi bir dezavantajı var mı kullanım açısından

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
rootlu cihaz kullanmanın herhangi bir dezavantajı var mı kullanım açısından
Sadece bazı banka uygulamaları ve devlet uygulamaları rootdan dolayı açılmıyor ama bunlardan rootu gizleyebiliyoruz magisk üzerinden bizzat kullanıyorum herhangbir sorun olmuyor 😊

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
14
Teşekkür ederim düşünceniz için ben de kullanmış biri olaraktan elimden geldiğince aktarmaya çalıştım, temenim globale de aynı uygulama ve özeliklerin sunulmasından yana ama Xiaomi'nin böyle bir şey yapacağını hiç sanmıyorum açıkçası.

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
hocam merhaba mi flash v20180528 sürümüyle notepad'den hiç bir değişiklik yapmadan başarılı bir şekilde yüklemeyi yaptım mi flashın bu sürümünü tavsiye ederim herkese
tebrikler hocam yardımcı olabildiğime sevindim

Üst Alt