Soru Redmi Note 12 Pro Plus discovery edition hakkında

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
Merhaba arkadaşlar , yeni cihazım discovery edition 210watt şarj hakkında bir kaç soru sormak istiyorum,cihazım direnç kayıtlı,benim cihaz şuan nedir ne değildir ekran resimlerinden bakıp yardımcı olabilir misiniz lütfen,cihaza en güncel rom'u nasıl atabilirim ? eğer atarsam IMEI vb birşey olur mu ? hangi sürüme geçmek avantajlı ? Google cam vb. var mı ? Google play sertifikasyon nasıl düzeltilir? bootloader kilidi açmak gerekiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-15-08-22-24-145_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-09-15-08-22-24-145_com.android.settings.jpg
    258,3 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2023-09-15-08-22-41-752_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-09-15-08-22-41-752_com.android.settings.jpg
    240,3 KB · Görüntüleme: 33

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncel.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Merhaba arkadaşlar , yeni cihazım discovery edition 210watt şarj hakkında bir kaç soru sormak istiyorum,cihazım direnç kayıtlı,benim cihaz şuan nedir ne değildir ekran resimlerinden bakıp yardımcı olabilir misiniz lütfen,cihaza en güncel rom'u nasıl atabilirim ? eğer atarsam IMEI vb birşey olur mu ? hangi sürüme geçmek avantajlı ? Google cam vb. var mı ? Google play sertifikasyon nasıl düzeltilir? bootloader kilidi açmak gerekiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hocam discovery sanırım rubyplus oluyor internetten araştırarak cihazınıza uygun rom bulabilirsiniz ben şuan a13 Endonezya kullarınıyorum 9-11 saat sot alıyorum bana gayet yeterli direnç işlemine bişey diyemem diyer arkadaşlar yardımcı olur ben direnç siz kullanıyorum ama sanırım imei gitmez. Gcam olarak lmc öneririm exotic v3 ile muazzam oluyor. Rom için bl kilidi açılması sart sertifika sorunu hakkında bilgim yok

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Hocam discovery sanırım rubyplus oluyor internetten araştırarak cihazınıza uygun rom bulabilirsiniz ben şuan a13 Endonezya kullarınıyorum 9-11 saat sot alıyorum bana gayet yeterli direnç işlemine bişey diyemem diyer arkadaşlar yardımcı olur ben direnç siz kullanıyorum ama sanırım imei gitmez. Gcam olarak lmc öneririm exotic v3 ile muazzam oluyor. Rom için bl kilidi açılması sart sertifika sorunu hakkında bilgim yok
Hocam sizde pro 5g kullanıyormuşsunuz. Sizin kamera 108MP mi 50MP mi. Birde kullandığınız Gcam'ın linklerini bir sakınca yoksa paylaşabilir misiniz?

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba öncelikle cevabınız için teşekkür ederim deneyeceğim, rica etsem gcam link paylaşabilir misiniz?

Üst Alt